7 Kasım Türkiye Gündemi

7 Kasım 2011 Türkiye Gündemi

7 Kasım Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Yardımcıları, Bakan ve Bakan Yardımcılarının programları

- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul'da Sultanbeyli, Maltepe, Kadıköy, Beyoğlu ve Bayrampaşa'da bayramlaşma törenlerine katılacak.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 11.00'de Kayseri'de bir dizi ziyarette bulunacak ve bayramlaşma programlarına katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kurban Bayramı'nın ikinci ve üçüncü gününde Afyonkarahisar'da düzenlenecek bayramlaşma merasimlerine katılacak. Bakan Eroğlu, saat 13.00'te AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenecek olan bayramlaşma törenine, ardından da İhsaniye ve Şuhut ilçelerindeki bayramlaşma törenlerine katılacak.

Siyasi partilerin programları

- AK Parti Genel Merkezi'nde Kurban Bayramı dolayısıyla saat 09.30'da siyasi partilerle, saat 14.00'da parti teşkilatı ile bayramlaşma programı düzenlenecek.
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün bir sınır karakolunu ziyaret ederek, askerlerin bayramını kutlayacak.
- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi'nde Kurban Bayramı dolayısıyla saat 09.00'da siyasi partilerle bayramlaşma programı düzenlenecek. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise, saat 14.00'da parti genel merkezinde partililer ve vatandaşlarla bayramlaşacak.
- Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, saat 13.30'da parti genel merkezinde düzenlenen programda partililer ve vatandaşlarla bayramlaşacak. DSP Genel Başkan Yardımcısı Soydal Sılay, Genel Sekreter Yardımcıları Müzeyyen Okur ve Hasan Uğurtürk de, saat 09.00'da siyasi parti temsilcileriyle bayramlaşacak.
- Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, saat 12.00'da Kurban Bayramı dolayısıyla partisinin genel merkezinde düzenlenen programda vatandaşlarla bayramlaşacak.
- Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, saat 09.30'da Kurban Bayramı dolayısıyla partisinin genel merkezinde siyasi parti temsilcileri ile bayramlaşacak, saat 14.00'da partililer ve vatandaşlarla bayramlaşacak.
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak ve Emrehan Halıcı, parti genel merkezinde saat 09.25'de ziyaretlerine gelen siyasi partilerin temsilcileri ile bayramlaşacak.
- Saadet Partisi (SP) Genel Merkezi'nde,saat 09.30'da Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlenecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, saat 11.00'da Mega Center Spor Tesisleri'nde Bayrampaşa Kaymakamlığı 3. Geleneksel Hamiyet Kurban Bayramı etkinliğine katılacak.
- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanlığı üyeleri, saat 12.00'da Edirnekapı Şehitliği'ni ziyaret edecek.
- İstanbul Emniyet Müdürlülüğü bayramlaşma programı, saat 16.15'de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde, saat 17.15'de İstanbul Emniyet Müdürlülüğü Polis Kongre ve Eğitim Merkezi'nde yapılacak.
- Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin geleneksel "Büyük Ankara Sirki", saat 14.00'da ASKİ Spor Salonu'nda ücretsiz halk gösterilerine başlıyor.
- Lösemili Çocuklar Vakfı tarafından saat 11.00'da Barcelo Ankara Altınel Oteli'nde Kurban Bayramı dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenlenecek. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 114
Bu Ay : 4480
Toplam : 4480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom