Çekilişler Yapıldı

Malatya Belediyesi Esenlik marketlerin eşya piyangosu ilk çekilişinde 4 otomobil ile diğer eşya talihlileri belirlendi.

Çekilişler Yapıldı Malatya Ekonomi

Emekliler Parkı yanında düzenlenen eşya piyangosu çekilişinde konuşan Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi Genel Müdürü Hulusi Boyraz, yaptıkları çalışmalarda elde ettikleri karı Malatya halkıyla paylaştıklarını ifade ederek, Kahramanmaraş ve Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesindeki şubelerinde de hediye eşyası çekiliş kampanyası düzenlediklerini vurguladı.

Esenlik Şirketi olarak açılımı sürdüreceklerini söyleyen Boyraz, birinci çekilişte 4 otomobil ve diğer hediyeler verdiklerini, ikinci ve üçüncü çekiliş de gerçekleştirileceğini, toplamda 12 otomobil vermiş olacaklarını vurguladı.

Daha sonra, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, belediye başkan yardımcısı Selim Pilten, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı, diğer yetkili ve ilgililerin noter huzurda çektikleri çekiliş ile Çöşnük Mahallesi'nde oturan Hüseyin Arslan (32), İskender Mahallesi'nde oturan Merve Karaburun (19), Mehmet Buyruk Caddesi'nde oturan Fatma Akboğa (50) ile Erhan Toramaoğlu (41), Renault Sembol otomobil talihlisi oldular.

Otomobil talihlilerinin cep telefonu arandığında Hüseyin Arslan cevap vermedi, Erhan Toramanoğlu çekiliş yerine yakın olması nedeniyle telefonla aranınca çekiliş alanına geldi. Merve Karaburun'a cep telefonuyla ulaşılamadı, Fatma Akboğa'nın telefonu arandığında oğlu telefona çıktı.

Kampanya süresince 113 bin kupon kesildiği, 14 bin kuponunun doldurulup kutuya atılmadığı, bu nedenle 98 bin 919 kişinin birinci çekilişe katıldıkları vurgulandı.

Otomobilden sonra diğer hediyelerin çekilişi gerçekleştirildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 81
Bu Ay : 4447
Toplam : 4447

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom