Güz Dönemi Semineri Başlıyor

BİLSAM Basın Sözcüsü Murat Sezik, BİLSAM Akademi tarafından güz dönemi seminerlerine başlandığını açıklayarak, seminerlere katılımın ücretsiz olduğunu duyurdu.

Güz Dönemi Semineri Başlıyor Malatya Haber

Sezik, düzenlediği basın toplantısında, "Güz dönemi seminerleri 17 Ekim - 27 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular 15 Ekim tarihine kadar BİLSAM merkezinde yapılacaktır. Okuryazar olan ve 18 yaşını doldurmuş herkes seminer programlarına katılabilir. Her seminere kabul edilecek kişi sayısı 30 asıl 5 yedekle sınırlı olacaktır. Kayıtlı olmayan kişilere çalışmalara kabul edilmeyecektir. Bir kişi en fazla 4 seminere kayıt yaptırabilecektir. Seminerler tamamen ücretsiz olup katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Her bir seminer çalışması haftada 90 dakika olmak üzere toplam 6 hafta sürecektir.

Seminerlere düzenli devam eden katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Seminerlere devam şartı yüzde 70'dir" şeklinde bilgi verdi.

BİLSAM'ın seminer programına göre, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Küçük tarafından Kur'an'ı Anlamada Çağdaş Yaklaşımlar konusunda, Dr. Oğuzhan Göktolga tarafından Kimlik İnşası ve Siyasal Kimlikler konusunda, Yrd. Doç. Dr. Gökhan Tuncel tarafından Siyaset Bilimine Giriş konusunda, Öğretmen Reşat Cengil tarafından Tarih Felsefesi konusunda, Komisyon tarafından Evlilik ve Aile Okulu konusunda, Doç. Dr. Abdulkadir Baharçiçek tarafından Türk Dış Politikası konusunda, Prof. Dr. Zülfikar Durmuş tarafından Kur'an Mealleri ve Tercüme Sorunları konusunda, Yrd. Doç. Dr. Vehbi Bayhan tarafından Gençlik Eğitimi ve Sorunları konusunda, Doç. Dr. Mustafa Arslan tarafından Din Sosyolojisine Giriş konusunda, Doç. Dr. Ahmet Karadağ tarafından Sivil Toplum ve Demokratikleşme konusunda, Prof. Dr. Saffet Sancaklı tarafından Sünneti Doğru Anlama ve Hadis Kritiği konusunda ve Öğretim Görevlisi Fehmi Kolçak tarafından İnsan ve Sanat konusunda seminer verileceği kaydedildi.

Seminerlerle ilgili olarak daha geniş bilginin BİLSAM'ın internet sitesinden alınabileceği belirtildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 855
Bu Ay : 5745
Toplam : 5745

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom