Çalışmalar Yıl Sonuna Kadar Bitiyor

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, şehir içindeki alt yapı çalışmalarının yüzde 90 civarında yıl sonunda biterek hizmete gireceğini söyledi.

Çalışmalar Yıl Sonuna Kadar Bitiyor Malatya Haber

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, şehir içindeki alt yapı çalışmalarının yüzde 90 civarında yıl sonunda biterek hizmete gireceğini söyledi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Alican Bozkurt, Selim Pilten ve bazı daire müdürleri ile birlikte Atatürk Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Malatya genelinde yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten Başkan Çakır, yapılan bütün hizmetlerin insan odaklı olduğunu söyledi. Çakır, "Yapılan yatırım ve hizmetler de vatandaşımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Çalışmaların bittiği yerlerde vatandaşlarımızın büyük beğeni ve takdiri ile karşılaşıyoruz. Bunun yanında vatandaşlarımızın şikayetleri de oluyor bunları da dikkate alarak gerekli düzenleme ve çalışmaları yapıyoruz" dedi.

Başta merkez olmak üzere, Malatya'nın dört bir yanında çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Çakır, önemli bir aksaklık çıkmadığı takdirde yıl sonuna kadar çalışmaların yüzde 80-90 seviyesinde tamamlanacağını söyledi.

Yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a teşekkür eden esnaflar, "Yapılan son düzenlemelerle yol ve kaldırımlarımız gerçekten çok güzel oldu. Seçildikten sonra bütün Malatya'nın belediye başkanı olduğunuzu gösterdiniz. Çalışmalarınızı takdir ediyoruz, ellerinize sağlık. Esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeniz çok güzel. Özellikle Malatya dışından gelenler yapılan güzellikleri, peyzaj düzenlemelerini dolayısıyla şehrimizdeki biten ve devam eden çalışmaları takdir ediyorlar.Çalışmalar sırasında biraz sıkıntı çekiliyor ancak çalışmalar tamamlanıp biten yerler bir Avrupa kenti gibi insanlara güzel göz zevki veriyor.Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz" şeklinde konuştular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 590
Bu Ay : 8649
Toplam : 8649

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom