Hasan Meşeli'den Açıklama

Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, "İktidar ve muhalefet bir araya gelip, terör belası konusunda bir çözüm üretmelidir" dedi.

Hasan Meşeli'den Açıklama Malatya Haber

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Abdullah Gül Parkı'nda gerçekleştirilen Aspuzu'da Ramazan Geceleri programı kapsamında, Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, "Ramazan ve Sevgi" konulu konuşma yaptı.
Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli'nin programına, Malatya Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Şehitoğlu, Malatya Gazeteciler Cemiyeti ikinci Başkanı Kemal Deniz, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Mali Hizmetler Müdürü Memet Pala, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Aspuzu'da Ramazan Geceleri'ne konuşmacı olarak katılan Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, "Ramazan ve Sevgi" başlıklı bir konuşma yaptı. Konuşmasının hemen başında son günlerde hain teröristler tarafından şehit edilen askerler için tüm Türkiye'nin yasta olduğunu ifade ederek, bu meselenin oyuncak olmaktan çıktığını ve bir an önce ana muhalefet, muhalefet ve iktidarın bir araya gelerek ortak çözüm üretmesi gerektiğini kaydetti. Başkan Meşeli, "Bu mesele ciddi bir meseledir. Bu toprakları parçalamaya yönelik bir harekettir. Biz bu vatanın üzerinde, Türk-Kürt, Laz-Çerkez, Alevi-Sunni olarak kardeşçe yaşadık ve yaşamaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak bir bütün olarak vatanımıza sahip çıkmalıyız. Bu PKK denenlere fırsat vermemeliyiz. Herkes bu işe el atmalı ve çare bulunmalıdır. 28 yıldır dağlar bombalanıp duruyor ve ortada bir şey yoktur. Bir an önce çözüm üretilerek, üzüntülerin yerine bayram ve sevinç havası getirilmelidir" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 270
Bu Ay : 270
Toplam : 270

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom