Üçüncülük Malatya'ya

Çorum'da düzenlenen Wushu Budokaido Türkiye şampiyonasından Malatyalı sporcu Abdullah Korkmaz'ın bronz madalya alarak Türkiye 3'ncüsü döndüğü bildirildi.

Üçüncülük Malatya'ya Malatya Spor

Wushu Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Uğur Evren, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Wushu dövüş sanatsının bir kolu olan Budokaido Türkiye Şampiyonası'na Çorum'da katılan ve Türkiye 3'ncüsü olan Esenlik Malatya Belediyespor'un sporcusu Abdullah Korkmaz kardeşimizi ve Antrenörü Hasan Basri Karakuş'u kutluyorum" dedi.

Wushu sporunun Malatya'da yaygınlaşması için çaba gösterdiklerini söyleyen Evren, Budakaido branşında önümüzdeki günlerde başarıların daha da artmasını beklediklerini kaydetti.

Antrenör Hasan Basri Karakuş ise, "Wushu'nun Budokaido branşında Türkiye 3'ncüsü olan sporcumuz Abdullah Korkmaz, disiplinli ve azimli çalıştı. Disiplinli ve azimli çalışmasının semeresini de gördü. İnşallah, bundan sonraki şampiyonalarda başarı çıtasını daha da yükseltecektir" ifadelerini kullandı.

Türkiye 3'ncüsü olarak dönen sporcu Abdullah Korkmaz da, "Çorum'da yapılan müsabakalarda Türkiye 3'ncüsü oldum. Başarımda hocalarımın katkısı büyüktür" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 782
Bu Ay : 6762
Toplam : 6762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom