Ağbaba'dan Köy Ziyaretleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili Veli Ağbaba, "Türkiye maalesef kötü bir dönemden geçiyor. İnşallah bu dönemi kısa sürede atlatırız, Türkiye bu terör belasından kurtulur" dedi.

Ağbaba'dan Köy Ziyaretleri Malatya Siyaset

CHP milletvekili Veli Ağbaba, teşekkür ziyaretleri kapsamında Arguvan ilçesine gitti. Ağbaba sırasıyla Arguvan ilçesine bağlı Karababa, Gümüşlü, Morhamam, İçmece, Narmikan, Yamaç, Bahçeli, Aşağı Sülmenli, Yukarı Sülmenli, Tarlacık, Çiftlik, Asar, Asmaca ve İsa köyünü ziyaret etti.

Milletvekili Ağbaba, ziyaretler esnasında yaptığı konuşmalarda, "Bizler bugün hem insanlarımızın dertlerini dinlemeye hem de sizlere teşekkür etmeye geldik. Bildiğiniz gibi hem genel de hem yerelde sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Arguvan'da bulunan iki İl Genel Meclisi üyemiz, sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Dilini, etnik kökenini, mezhebini dışlamadan herkese hizmet vereceğiz. Bizim burada bulunma sebebimiz bu. Önümüzdeki dönem kendimizi daha çok anlatacağız, daha çok hizmet vereceğiz, daha çok sizlerle beraber olacağız" dedi.

Ağbaba sözlerini şöyle sürdürdü:

"İnsanlara eşit hizmet verilmelidir. Yani yakınlığa, yandaşlığa göre hizmet verilmemeli. Bazen gidip gezdiğimiz yerlerde ilginç manzaralarla karşılaşıyoruz. Bazı köylerde ahırların önüne kadar asfalt yapılmış ancak bazı köylerde yürümeye yol yok. Son dönemde ülkenin hali ortada. Maalesef bir taraftan terör tekrar hortladı. Orada şehit olanların acısını biz burada hissedebiliyoruz. Aynı acıyı kendi evladımızı kaybetmişiz gibi yaşıyoruz. Türkiye maalesef kötü bir dönemden geçiyor. İnşallah bu dönemi kısa sürede atlatırız, Türkiye bu terör belasından kurtulur. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu süreçte hem ülkemizin gelişmesi için hem de terörün bitmesi için destek vereceğiz. Yapıcı muhalefet olacağız. Kendi önerilerimizi sunacağız. Ancak bazı kırmızı çizgilerimizi de koruyacağız. Ana muhalefet partisi olmamız hiçbir şey yapmayacağımız anlamına gelmeyecektir. Bizlere vermiş olduğunuz oylara sahip çıkacağız. Oyların hakkını vereceğiz. Bizler her zaman sizlerin içinizde olmaya gayret göstereceğiz. Partimizin genel tavrı da budur. Bizleri her zaman  Arguvan'da, Pütürge'de, Doğanyol'da, kısaca Malatya'nın tüm ilçelerinde , köylerinde, sokaklarında göreceksiniz. Türkiye ve Malatya'mızın daha iyi ve daha rahat kalkınabilmesi için yeni projelerimiz var. Onları halkımızla paylaşacağız. Sizlere hizmet etmek boynumuzun borcu." 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 751
Bu Ay : 2333
Toplam : 2333

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom