Öz ve Fındıklıdan Yazıhan'da İnceleme

AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fındıklı ve Ömer Faruk Öz, beraberindeki partililerle birlikte Yazıhan ilçesinde incelemelerde bulundu.

Öz ve Fındıklıdan Yazıhan'da İnceleme Malatya İlçe

Ziyarette konuşan Milletvekili Öz, "Bizler şimdiye kadar olduğu kadar bundan sonrada inşallah Yazıhan ve beldelerini sorunları ve dertleriyle ilgilenmeye devam edeceğiz. Bu bir nezaket ve teşekkür ziyareti. Vatandaşlarımıza, teşkilat mensuplarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı ise, "Bir çok yere ve köye gittik. Fakat en renkli ve en çarpıcı çalışmayı biz Yazıhan'da yaptık. 27 yıldır mağarada yaşayan ailenin yanına beraber gittik. Yazıhan'da nereye gittiktiysek hizmetleri gördük. Bu seçim çalışmalarından dolayı bütün Yazıhanlılara teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Milletvekilleri, vatandaşlarla sohbetin ardından Yazıhan Belediyesi'nin yeni hizmet binasının inşaat alanında incelemelerde bulundular.

Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya, "Yazıhan Belediye Başkanı olarak benim ikinci dönemim. Yazıhan'ın alt yapı ve üst yapı konusunda gerçekten çok büyük eksiklikleri vardı. Bu eksiklikleri sıfırlamış değiliz ama, elimizden gelen hizmetleri ve projeleri yürütüyoruz. Hizmet binamız 1943'lerde yapılan bir Halkevi idi. Bir dönem ilkokul olarak kullanıldı. Bir ara atıl vaziyette kaldı. Adliye binamız bir süre orada hizmet verdi. Yeni hizmet binamızın kredisini İller Bankası sağladı. Şu anda kaba inşaatı bitmiş vaziyette. Hizmet binamız en geç, Ekim ayında çevre düzenlemesi de tamamlanarak hizmete girecek" şeklinde bilgi verdi.

Fındıklı ve Öz, Yazıhan ilçesinde bir süre incelemelerde bulundular. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 294
Bu Ay : 5488
Toplam : 5488

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom