Motaş Personel Eğitimleri

MOTAŞ Personeline yönelik Hizmetiçi eğitim seminerleri devam ediyor.

Motaş Personel Eğitimleri Malatya Eğitim

Malatya Belediyesi ve iştiraklerinde hizmet içi eğitim çalışmaları devam ediyor. Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri A.Ş.(MOTAŞ) personeline “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” verildi.

21 Temmuz Perşembe günü Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen hizmetiçi eğitim seminerine MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı, İş Güvenliği A Sınıfı Uzmanı Dr. Haldun Turan ile MOTAŞ personeli katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı, hizmet içi eğitimlere önem verdiklerini belirterek, her ay düzenli olarak eğitim faaliyetleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

Hasan Alıcı, şu ana kadar çalışanlarına yönelik; stres yönetimi, ekonomik ve güvenli sürüş, şirket içi iş kalitesi ve verimliliği artırma, beden dili ve iletişim, sosyal yaşamda pozitif düşünce ve iletişim, toplu taşımada bilinmesi gerekenler ve ergonomi konularında eğitim programları düzenledikleri ifade etti.

Otobüs şoförlerine çeşitli hatırlatmalar yapan ve kurallara en üst seviyede dikkat etmelerini isteyen Alıcı, “Tekrar tekrar vurguladığımız konu vatandaş memnuniyetidir. Hizmette önceliğimiz budur. Çalışmalarımız aynı paralelde devam edecektir” dedi.

Daha sonra İş Güvenliği A Sınıfı Uzmanı Dr. Haldun Turan, “iş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” ile ilgili sinevizyon eşliğinde seminer verdi.

Dr. Turan’ın İnteraktif olarak yaptığı sunum ilgiyle karşılandı ve katılımcıları memnun etti. Bir MOTAŞ çalışanını sahneye alarak diyaloglar kuran Turan, personele “Biz ne satıyoruz” sorusunu yöneltti. Salondan ‘memnuniyet’ cevabının gelmesi üzerine de, bu cevaba alkış istedi.

MOTAŞ personeline yönelik olarak gruplar halinde verilen ve gün boyu sürecek olan eğitimin “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” standardını taşıdığı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 57
Bu Ay : 6854
Toplam : 6854

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom