Genel Sanayi Ve Ticaret Fuarı

Malatya'da 6-10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 19. Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı, Uluslararası Kayısı Festivali'nde girişin ücretsiz olacağı, araçlardan ise 5 TL otopark parası alınacağı bildirildi.

Genel Sanayi Ve Ticaret Fuarı Malatya Kültür-Sanat

Dede Korkut Lokantası'nda basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 19. Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı, Uluslararası Kayısı Festivali hakkında bilgi aktardı. Belediye Başkan Yardımcıları Ertan Mumcu ve Fatih Güven ile Malatya Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı'nın de yer aldığı basın toplantısında, 19. Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı, Uluslararası Kayısı Festivali hakkında bilgi aktaran Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 19. Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı'na, İstanbul, Elazığ, Adıyaman, Bursa, Kahramanmaraş ve Mersin'den ve il içinden de 100 civarında standın fuarda satın alındığını bildirdi.

Uluslararası Kayısı Festivali çerçevesinde ise sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler yapılacağını dile getiren Çakır, 6 Temmuz'da Kıraç, 7 Temmuz'da Zara, 8 Temmuz'da Uğur Işılak, 9 Temmuz'da Şevval Sam ve 10 Temmuz'da ise Sıla konserleri verileceğini söyledi.

Festival etkinlikleri kapsamında Makedonya, Kosova, Bulgaristan ve Gürcistan'dan gelecek yabancı halk dansları gösterisi de olacağını vurgulayan Ahmet Çakır, festival çerçevesinde yemek ve tatlı yarışması başta olmak üzere birçok yarışmalar yapılacağını aktardı. Motodrag yarışı, sokak basketbolu, trap atışları, 100 metre koşusu, tekvando ve jimnastik gösterisi, bilek güreşi gibi sportif etkinliklerinin de yapılacağını dile getiren Çakır, 5 Temmuz salı günü saat 20.00'de kortej yürüyüşü yapılacağını da bildirerek, "Bütün hemşehrilerimizi, vatandaşlarımızı kortej yürüyüşüne bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 221
Bu Ay : 6201
Toplam : 6201

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom