Başbakan: Gözleri var görmez

Meclis'te çıkarılan yasayla askerlerin sivil mahkemelerde yargılanmasının önü açıldı. Yasa çıktıktan sonra CHP 'aldatıldık' dedi

Başbakan: Gözleri var görmez Malatya Siyaset


Askerlerin sivil mahkemelerde yargılanmasının yolunu açan TCK'daki düzenlemeye bir gün sonra CHP'den, "Ak Parti bizi aldattı" açıklaması geldi. başbakan Erdoğan CHP'ye Kocaeli'den cevap verdi.

Başbakan Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay'ın sözlerine şöyle cevap verdi: "Geçen akşam bir kanun çıktı mecliste. Dün akşam grup başkanvekili çıkmış "AKP’nin adetidir bizi aldattı" diyor. Aklın neredeydi. Ne iş yapıyorsun sen. Seninle görüşülde, konuşuldu. Berberce "Kabul edenler" dendi bütün partiler gruplarının eli kalktı. "Kabul etmeyenler" denildi el kaldıran yok. Sen neredeydin? Orada değil miydin? Söyledikleri laf "şu bizi kandırdılar. Aldattılar. Gözleri var görmez. Kulakları var duymaz. Dilleri var 24 saat geriden konuşur. Bir taraftan diyorlar ki "darbecilere karşı buyurun beraber" çalışalım. Çıkan kanun darbecilere karşı. hani samimiydin. Buyurun. AK Parti hem sınırdaki hem zihindeki mayınları temizlemeye çalışıyor."

 

 

(Haber 7)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 816
Bu Ay : 6010
Toplam : 6010

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom