Cemal Akın'dan Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili adayı Cemal Akın, Malatya ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'ni ziyaret etti.

Cemal Akın'dan Ziyaret Malatya Siyaset

Malatya ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği başkanı İhsan Akın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, "Yereldeki bu hizmetlerin ulusal da da artarak devam edeceğine inandığımız, bildiğimiz ve kendi sininde bir üretici aileden gelmesi münasebeti ile yetiştiricilerimizi en iyi anlayacaklardan birisidir. Ben bu anlamda Malatya'mızdaki yetiştiricilerimizin problemlerini en iyi şekilde çözeceğine inanıyoruz. Malatya milletvekili adaylarımızın hepsi birbirinden değerlidirler, ama bir yetiştirici aileden gelmesi ve sorunlara empati duyarak bakması içerden bilmesinden dolayı bizlere çiftçi örgütlerine destek olmasını istiyor ve projelerle gittiğimizde Malatya üreticilerine bu projeleri kazandırmasını istiyor ve tekrar hoş geldiniz diyor teşekkkür ediyorum" dedi.

Ziyarette konuşan Malatya milletvekili adayı Cemal Akın ise, "Ben de yetiştirici aileden gelen birisiyim. Gerek küçükbaş hayvancılık gerek tarımın her alanında faaliyet gösteren bir ailenin çocuğuyum. Küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin sorunlarını yakinen bilmekteyim. Bildiğiniz gibi İhsan bey Malatya üreticisi için bir şanstır" ifadelerini kullandı.

Cemal Akın, AK Parti hükümeti döneminde tarım ve hayvancılığa önemli destekler sağlandığını dile getirerek, sözlerine şöyle devam etti: "AK parti iktidarında hayvancılığa, daha önceden hiç verilmeyen muazzam destekler sağlanmıştır. Bu desteklemeler tabi ki devam edecektir. Gerek küçükbaş hayvancılığa gerek büyükbaş hayvancılığa önemli desteklemeler devam edecektir. Malatya çiftçilerine genelde Türkiye çiftçilerine tüm yetiştiricilerimize dünya standartlarına üretimlerini yükselteme noktasında her türlü emeği vereceğiz."  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1045
Bu Ay : 5935
Toplam : 5935

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom