İstabul'da Düzenlenen Malatya Günleri

İstanbul'da düzenlenen Malatya Günleri programında Doğanşehir ilçesinin kapsamlı bir şekilde tanıtıldığı bildirildi.

İstabul'da Düzenlenen Malatya Günleri Malatya Haber

İstanbul Yeşilköy CNR Expo Fuar alanında 26-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Malatya Günleri programına Doğanşehir kapsamlı bir şekilde hazırlanan fuarda yapılan etkinlikte Doğanşehir Kaymakamı Barboros Baran önderliğinde, Belediye Başkanı İbrahim Karaman, Söğüt Belediye Başkanı Mesut Sülü, Polat Belediye Başkanı Hasan Orman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ergen, İstanbul Doğanşehirliler Derneği Başkanı İbrahim Bozkurt, Ankara Doğanşehirliler Derneği Başkanı Süleyman Bilgili ve İstanbul'da bulunan Doğanşehirlilerin katılımıyla gerçekleşti. 

Düzenlenen Malatya Günlerinde yapılan stantta Doğanşehir ilçesinin merkezi, tarihi ve turistik yerleri, köylü kızların dokumuş oldukları kilimler, Sürgü beldesinde yetiştirilen alabalık, Polat beldesinde yapılan cevizli şeker, Doğanşehir merkez ve beldelerine ait resimler ve slayt gösterileri yer aldı.
Doğanşehir Kaymakamı Barboros Baran, "İstanbul'da Malatya Valiliğimiz ve Malatya Belediyemiz tarafından organize edilen etkinlikte Malatya ve çevre ilçelerimizin tanıtılmasında önemli katkı sağlanmıştır. Standımızda canlı olarak dokunan halılara katılımcılarımız tarafından büyük ilgi gösterilmiş olup, birçok ziyaretçi konuyla ilgili detaylı görüşmek için adres ve telefonları bizzat almışlardır. Standımıza başta İstanbul'da bulunan Doğanşehir dernek yöneticilerimiz, iş adamlarımız ve İstanbul'da yaşayan hemşerilerimizin göstermiş olduğu yoğun ilgi bizleri son derece memnun etmiştir" dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 618
Bu Ay : 7764
Toplam : 7764

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom