Mücahit Fındıklıdan Seçim Çalışması

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, "Kimin suçu varsa, ister muvazzaf olsun, ister emekli, ister genel müdür olsun, isterse bürokrat, suçluysa suçunu çekecek" dedi.

Mücahit Fındıklıdan Seçim Çalışması Malatya Siyaset

Seçim çalışmalarını Doğanşehir ilçesinde sürdüren Fındıklı, Kadılı, Küçüklü, Gövdeli, Kapıdere, Elmalı ve Söğüt köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ergenekon kapsamındaki son tutuklamaları değerlendiren Fındıklı, "Kimin suçu varsa, ister muvazzaf olsun ister emekli, ister genel müdür olsun isterse bürokrat, suçluysa suçunu çekecek" dedi.

Mücahit Fındıklı şunları söyledi:

"Muhalefet kendi iktidarının peşinde. CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, genel başkanlıktan ayrıldığında, CHP'nin oy oranının yüzde 29'larda olduğunu söylemişti. Kemal Kılıçdaroğlu ise 'Seçimlerde yüzde 40'ın altında oy alırsam genel başkanlığı bırakırım' demişti. Kılıçdaroğlu, şimdi bu söylemini değiştirdi ve 2007 seçimlerinde aldıkları oyun 3-4 puan üstüne çıkmayı hedefliyor.

Buradan şu anlaşılıyor ki, CHP'liler iktidara gelmeye değil, parti içinde kendi iktidarlarını sürdürmeye çalışıyorlar. MHP'de ise durum CHP'den farklı değil. Öncelikle MHP ile ilgili şunu söylemeliyim.

MHP'de yaşanan kaset olayları ile siyaseti dizayn etmek adına yapılan her türlü operasyonu kınıyorum. Siyasete, sandığın dışında başka bir müdahale edilmesine asla izin vermemek lazım. Şu anda Milliyetçi Hareket Partisi de iktidar olmak için uğraşmıyor. Onlar da barajı aşmanın peşindeler. Ak Partiye karşı olanlar, Ak Parti iktidarını yıkamayacaklarını bildikleri için sokakları alevlendirmenin peşine düştüler. Halkın gözünü korkutup Ak Parti'nin önünü kesmeye çalışıyorlar. 12 Haziran'dan sonra Ak Parti'ye siyaset yaptırmamak, sivil anayasa yaptırmamak için kırk türlü entrikanın içindeler.

12 Haziran'da sandık başına gidelim ve istikrar için, çocuklarımızın geleceği için partimize sahip çıkalım. Başbakanımızın elini güçlendirelim ki Türkiye büyümeye istikrar sürmeye devam etsin.

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın elini tutun, korkmayın o yanmadan sizi yakmaz."  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 714
Bu Ay : 1492
Toplam : 1492

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom