27 Mayıs'ın Yıl Dönümü

Mazlum Der Malatya Şubesi Başkan Yardımcısı Aydın Eroğlu, "Darbeler, çözüme giden yolu tıkamakdan başka bir sonuç doğurmamıştır" dedi.

27 Mayıs'ın Yıl Dönümü Malatya Haber

Gazeteciler Cemiyeti'nde derneğin yöneticileriyle birlikte basın açıklaması yapan Mazlum Der Malatya Şubesi Başkan Yardımcısı Aydın Eroğlu, "Bugün, ülkemizin çok acılar çektiği darbe süreçlerinin bir halkası olan 27 Mayıs 1960'ın yıldönümüdür. Bu kara tablolara karşı uyanık olmak ve o günleri unutmamak, unutturmamak zorundayız" ifadelerini kullandı.

Darbe geleneği ile devrilmiş iktidarların o ülkeye çok şey kaybettirdiğini söyleyen Eroğlu, "Darbeler ve onların ardındaki ruhu anlamadan bugün yaşadığımız sorunlara çözüm yolları geliştirmemiz de mümkün olmaz. Zira darbeler, çözüme giden yolu tıkamaktan başka bir sonuç doğurmamıştır" şeklinde konuştu.

Darbelerin yargı sürecinden geçmesini istediklerini söyleyen Aydın Eroğlu, "Darbe öncesi yaşanan bütün karanlık tertipler deşifre edilmelidir. Ülkemiz bir daha darbe süreçlerinden yara almamalıdır. Kardeşliğimizi yaralayan bütün vahim hadiselerin son bulmasını umut ediyoruz" şeklinde açıklamasını tamamladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 803
Bu Ay : 5693
Toplam : 5693

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom