Seçim Ziyaretleri Sürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya milletvekili adayları Veli Ağbaba ve Dila Boztepe, Doğanşehir ilçesinde seçim gezisi yaptılar.

Seçim Ziyaretleri Sürüyor Malatya Siyaset

Doğanşehir ilçesi Günedoğru, Kadılı, Küçüklü, Kapıdere, Gövdeli, Elmalı, Söğüt ve Topraktepe köyleri ile Polat beldesine giden milletvekili adayları, partilerine oy istedi.

CHP Malatya milletvekili adayı Veli Ağbaba, seçim gezisinde yaptığı konuşmada, partilerinin iktidara gelmesi halinde yapacaklarını dile getirdi. Aile sigortası ile fakirlere ayda 600 TL ödeneceğini söyleyen Ağbaba, "Gelir seviyesi düşük ve geliri olmayan vatandaşlarımız kaymakamlıkların kapısını aşındırmayacak. Oralarda çile çekmeyecekler. Partimizin projesi aile sigortasıyla artık fakir kalmayacaktır" dedi.

İktidara geldiklerinde çiftçinin mazotun litresini 1,5 TL'den satılacağını söyleyen Ağbaba, akaryakıttaki vergiler nedeniyle mazotun fiyatının yüksek olduğunu, bu nedenle çiftçi mazot alıp traktörüne koyamayınca tarlasını süremediğini vurguladı.

"CHP'NİN İKTİDARINDA SPOR TESİSLERİ ARTTIRILACAK"

Milletvekili adayı Dila Boztepe ise, CHP'nin iktidara getirilmesiyle spora daha çok önem verileceğine dikkat çekip, "CHP'nin iktidarında spor tesisleri arttırılacak. 7'den 77'ye herkesin spor yapabilmesi için tesisler arttırılacaktır" dedi.

Boztepe, "Ülke sporlarına üst düzey sporcular yetiştiren bir kent olmak ve bu seviyede tesisler kurmak da en önemli amaçlarımızdan birisi. Çocukların ve gençlerin yeteneklerini değerlendirmek amaçlı Milli Eğitim Bakanlığıyla işbirliği sağlanarak sporcular yetiştireceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 626
Bu Ay : 5516
Toplam : 5516

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom