Başkan Çakır Yapı Ve Dekorasyon Fuarını Gezdi

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnşaat Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı'nı gezerek, katılımcılardan eksik olup olmadığı konusunda fikirlerini sordu.

Başkan Çakır Yapı Ve Dekorasyon Fuarını Gezdi Malatya Haber

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş tarafından 5-8 Mayıs 2011 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar alanında düzenlenen İnşaat Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı'na katılan firma yetkilileri, fuardan memnun olduklarını ifade ettiler. Malatya dışından 6 firma olmak üzere toplam 66 firmanın katıldığı İnşaat Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarına katılan firma yetkilileri, fuar organizasyonun iyi olmasından dolayı başta Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

Beraberinde Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ile birlikte stantları tek tek gezerek, katılımcılarla görüşen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Malatya'nın bölgede cazibe merkezi olmasının önemli nedenlerinden birisi de fuarlardır. Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarının ilkini düzenledik, bu nedenle bazı sıkıntı ve eksikliklerimiz olabilir. Bu eksiklikler de zaman içerisinde giderilmiş olacaktır" şeklinde konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 725
Bu Ay : 2928
Toplam : 2928

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom