Takılar Satışa Sunuldu

Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Kadın Sığınma Evi'nde kalan kadınların, Halk Eğitimi Merkezi'nin verdiği kurs sonucunda yaptıkları takılar Anneler Günü nedeniyle satışa sunuldu.

Takılar Satışa Sunuldu Malatya Haber

Kadın Sığınma Evi'nde kalan kadınların yaptığı takı tasarım ürünleri sergisi Malatyapark AVM'de açıldı. Anneler Günü nedeniyle açılan sergide yer alan ürünlerin satışından elde edilen gelir, takıları yapan Kadın Sığınma Evi'ndeki kadınlara teslim edilecek.

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Murat Konan, Kadın Sığınma Evi'nin 3 yıl önce açılarak hizmet vermeye devam ettiğini belirterek, "Sığınma Evi'ne geldikten sonra boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri ve bir meslek sahibi olmaları için Halk Eğitim Merkezi'nin katkısı ile takı tasarım kursu açtık. Bu kurs sonucunda bayanların yaptığı takıları Anneler Günü nedeniyle Malatyapark AVM'de sergiledik. satılan takıların geliri, takıyı yapan bayanlara teslim edilecek" dedi.

HEM'de görevli öğretmen Dilek Dubas ise böyle bir kursu verirken bayanların ileride bir meslek sahibi olmaları ve onları hayata kazandırmayı amaçladıklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 155
Bu Ay : 3712
Toplam : 3712

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom