Büyük Doğu Fikir Ocakları Basın Açıklaması

Büyük Doğu Fikir Ocakları 3 Mayıs Türkçülük Bayramı ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Büyük Doğu Fikir Ocakları Basın Açıklaması Malatya Haber

Basına ve Kamuoyuna;
Müslüman Türk Milletinin 3 Mayıs Türkçülük Bayramını kutluyor ve Türk’ün İslam yolunda mücadelesinin devamına ve muzafferiyetine vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.
Özellikle son yıllarda Türk’ün, İslam ile birlikte anılmasından rahatsız olan yerli ve yabancı batıcıların, Müslüman Türk’ün karakter ve ahlak anlayışını bozmalarına ve yozlaştırmalarına dönük faaliyetlerini rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz. Müslüman Türk’ün, İslam’a olan bağlılığının devamı ile beraber Anadolu'nun devşirilmesini mümkün görmeyen batıcı zihniyet, gayesine ulaşmak için, Türk’ü, İslam’dan ve İslam’ı Türklükten arındırma yolunu seçmiştir.

Hayatın her alanında batıcı medeniyet anlayışını Müslüman Türk’e alıştırmaya çalışan zihniyet; ekonomide, eğitimde, sanatta, basında ve daha birçok alanda Türk ahlak ve kültür yapısını kökünden zedeleyici uygulamalarla karşımıza çıkmakta.

Medyayı işgal eden batıcı zihniyetin, yayınladığı diziler, filmler ve diğer televizyon programlarında Türk’ün ahlak anlayışı ile alakası olmayan bir şekilde yayınlarını sürdürmeleri neticesinde, Müslüman Türk milletinin ahlak ve kültür değerlerinin gasp edilmesine ve uydurma bir medeniyet anlayışı, Türk’ün medeniyeti olarak sunulmaya çalışılmaktadır. Televizyon programlarında oluşturulan kurgularla ve kullanılan figürlerle, Türk Kültür ve Medeniyet anlayışı ile uzaktan yakından alakası olmayan bir aile yapısı, giyim-kuşam tarzı, yaşam tarzı ve toplum yapısı, Müslüman Türk’e kabullendirilmeye zorlanmaktadır.


Ahlaksızlığı, sanat diyerek Anadolu’nun Müslüman halklarına yutturmaya çalışan Anadolu düşmanlarının, Müslüman Türk Milletinin tepkisizliğinin de etkisi ile çıplaklığı, milli ve manevi değerlerimizi aşağılamayı, özgürlükler adı altında Sanat diyerek yutturma çalışmaları son tahlilde Türk Milletine ve İslam dinine hakarete kadar varabilmektedir. Sahtelikler dünyasından ibaret olan batının, sanat ve kültürünün de sahte olduğuna olan inancımızla, “batı’nın adı gibi batmış” olduğunu belirtiyoruz. İnsani ve ahlaki olarak batmış bir medeniyetin, eğitimde, bilimde, sanatta, iktisatta Anadolu’ya örnek olması veya Anadolu’nun “Batmış Medeniyeti” kendisine örnek almasını kabul edilemez olarak görüyoruz.

Anadolu, medeniyetler beşiğidir ve Türk Milleti, insanlığa Bilim ve Sanatı öğreten topluluktur. Batı’nın Türk Kültür ve Medeniyet anlayışı karşısında tarih boyu olan ezilmişliği bugün sahteliklerle örtmeye çalışması ise gayet manidardır. Batı bugün düzenlediği Nobel ve Eurovision adlı sahte organizasyonlarla kendilerini tatmin eden bir medeniyetten başka bir şey ifade etmemektedir. Bilimde tarih boyu ezilmiş olan Batı, bugün Nobel denilen uydurma bilim ödüllerini kendi yandaşlarına vererek, doğu medeniyetini ezilmiş ve geri kalmış göstermeye çalışsa da, gayesine ulaşamayacaklarını buradan batıya ve içimizdeki batıcılara duyuruyoruz. Anadolu, mazisinden aldığı inanç ve ahlak şuuru ile insanlığa en alasından hizmeti vermiş bir medeniyet olarak bugün ve yarında dünyaya gerçek medeniyetin ne demek olduğunu gösterecek ve yaşatacaktır. Ezilmişliğini sahte bilim ödülleri ile kapatmaya çalışan ve bu şekilde muhatapları arasında motivasyon sağlamak isteyen batı, Eurovision ve güzellik yarışmaları ile de sözde medeniyetini ihraç etmeye ve doğu medeniyetini ahlaksızlığına ortak etmeye çalışmaktadır. Maalesef batının, batıcı yerli işbirlikçileri, gün itibari ile bu oyunlara ve tezgâhlara ayak uydurtma konusunda, Müslüman Türk milletini ikna yolunda büyük bir yol kat etmişlerdir. Güzellik yarışmaları Müslüman Türk topraklarında hala rağbet görmekte, Eurovision denen rezillik yarışması ilgi ile desteklenmektedir. Batıcı sözde soytarılar gençlerimiz arasında örnek alınmakta, onlar gibi davranılmaktadır.

Türk’ün ruhu ve bedeninin tarih boyu ahenk içerisinde olduğunu biliyoruz. Biri diğerine rahatlıkla sirayet etmekte, bunlardan birinin bozulması diğerini rahatlıkla etkilemekte, yönlendirmekte ve uyum sağlatmaktadır. Bunu bilen batıcı zihniyet iki koldan, ruhumuz olan İslam’a ve bedenimiz olan Türklüğe karşı savaşının dozajını arttırarak devam ettirmesine rağmen maalesef Müslüman Türk milleti bu saldırılara karşı duyarsız kalmakta, savunma mekanizmalarını çalıştıramamakta, hatta zamanla batıcı medeniyet anlayışını savunma noktasına gelmektedir.

“İslamiyet Ruhumuz, Türklük Bedenimizdir. Ruhsuz Beden Ceset Olur”
Öte yandan Anadolu düşmanlarının bir diğer işgal metodu ise İslamsız bir Türklük iddiasını Anadolu’ya sunmaktır ve yine bu konuda da kısmen başarı sağladıkları söylenebilir. Bu konuda Üstadımız Necip Fazıl Kısakürek’in “bilmek gerekir ki, Türk, Müslüman olduktan sonra Türk’tür” sözüne olan inancımızla, Müslüman olmadan Türklük iddiasının, Türk düşmanlığı olduğunu belirtiyoruz. Türk gerçek kimliğini ve ruhunu İslam’la kazanmıştır. İslami inanış ve değerleri terk eden bir topluluğun Türklüğü mevzu bahis olamaz. İşte Macarlar, Bulgarlar ve Hazarlar… Genetik olarak Türk kimliği taşıyan bu topluluklar, bugün İslam’ı reddettikleri için Türk ile beraber anılmamaktadırlar. Türk kavramı bugün bütün dünyada Müslüman kelimesi ile eşdeğer kullanılmaktadır. Bu konuda başta gençlerimiz olmak üzere, Müslüman Türk milletini dikkatli olmaları hususunda uyarıyoruz. Müslüman Türk, Müslüman gibi inanmak ve Türk gibi yaşamak zorundadır.

Tekrar Müslüman Türk Milletinin 3 Mayıs Türkçülük Bayramını kutluyor ve İslam’ın cihan hâkimiyetine vesile olmasını yüce Allah’tan diliyoruz.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 391
Bu Ay : 4757
Toplam : 4757

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom