Çevre Yolu Alt Geçit Üstü Kapatılıyor

Çevre yolundaki alt geçitlerin üstünün kapatılma çalışmasını Malatya Belediyesi başlattı.

Çevre Yolu Alt Geçit Üstü Kapatılıyor Malatya Haber

Çevre yolu Adliye ve Turgut Temelli kavşakları arasında yapılan araç alt geçitlerin üstünün Malatya Belediyesi tarafından kapatılmaya başlanması nedeniyle yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, bilgiler veren Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Karayolları tarafından yapılan alt geçitlerin üzerinin Malatya Belediyesi tarafından kapatılacağını söyledi. Belediye Başkanı Çakır, çevre yolu altı ile kopukluk yaşanmaması için bu çalışmanın gerekli olduğunu söyledi.

Alt geçitlerin üzerinin kapatılmasının ardından 7 bin metrekarelik bir meydan oluşacağını da kaydeden Başkan Çakır, "Buradaki işler tamamen belediyemiz tarafından yapılıyor. Belediyemize maliyeti 2 milyon 250 bin lira civarında. Daha sonra yapılacak olan sanat yapılarıyla birlikte 5 milyonluk bir harcama yapılacak. İş bitim süresi 270 gün olarak belirlendi, ama daha kısa bir sürede bitirmeyi planlıyoruz" dedi.

Yapılacak olan düzenleme çalışmasının ardından Malatya'nın önemli bir meydana daha kavuşacağını belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, alt geçitlerin kuzeyinde otobüs ve minibüs duraklarının oluşturulacağını söyledi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 1074
Bu Ay : 1809
Toplam : 1809

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom