Miniklerden Kuran Ziyafeti

Malatya Meşale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlediği "Miniklerin Sesinden Kuran Ziyafeti" yarışması elemeleri yapıldı.

Miniklerden Kuran Ziyafeti Malatya Haber

Dernek binasında gerçekleştirilen elemelerde bir konuşma yapan Meşale Derneği Kültür Komisyonu Başkanı Fikret Doğan, "Meşale Derneği olarak çocuklarımızın eğitimine büyük önem veriyoruz. Yarın bu çocuklarımız, gerek biz onlara muhtaç olduğumuzda, gerek bu ülke yönetimi onlara yönetilmek için emanet edildiğinde her şeyden çok Allah'ın korkusuyla bizi ve bu ülkeyi idare etmek için onların ilahi eğitimi alarak yetişmelerini önemsiyoruz. Dernek olarak bu konuyu çok önemsiyoruz. Meşale Derneği Kültür Komisyonu olarak ta, miniklerimizin Rabbimiz tarafından bize gönderilen ilahi mesajla en küçük yaşta tanışmaları amacıyla bir program düzenledik. Bu program miniklerin sesinden Kur'an ziyafetidir. 6 ila 12 yaş arasındaki çocuklarımız elemeden geçirilecek. 3'erli gruplar halinde yapılacak elemelerde, 9 çocuğumuz 29 Nisan'da Malatya Belediyesi Konferans Salonu'nda finalde yarışacak" dedi.


Doğan'ın konuşmasının ardından "Miniklerin Sesinden Kuran Ziyafeti" yarışmasının elemeleri gerçekleştirildi. Çocukları Kur'an okurken duygulanan veliler, çocuklarını görüntülemeyi de ihmal etmedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 126
Bu Ay : 1694
Toplam : 1694

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom