Malatyadan Rizeye 160 Öğrenci

Malatyadan 160 öğrenci, Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Rizeye uğurlandı.

Malatyadan Rizeye 160 Öğrenci Bölge

İnönü Stadı önünden öğrenciler hareket etmeden basın mensuplarına açıklamada bulunan Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Berk, "İlimizden bu yıl 160 öğrencimiz daha Gönül Köprüsü Projesi sayesinde farklı bir bölge iline Rize ye gidiyor. Bakanlığımızın yürüttüğü bu güzel ve anlamlı proje ile gezme görme imkanına sahip olamayan öğrencilerimiz geziye katılmış oldu. Öğrencilerimiz gittikleri yerlerin doğal ve fiziki coğrafi özelliklerini tanıma ve inceleme imkanı bulacaklar. İlimizi en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz"ifadelerini kullandı.

Bu arada, Malatya Lisesi Öğrencisi Tuba Nur Keleş, "Proje sayesinde Rize ye gidiyoruz. Bizleri düşünerek hazırlanan bu gezi için başta Milli Eğitim Bakanlığımıza, Sponsor Firma Turkcell'e Milli Eğitim Müdürlüğüne okul müdürüme öğretmenime teşekkür ediyorum" dedi.

Uğurlama törenine, Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Berk'in yanı sıra, Gönül Köprüsü İl Koordinatörü Numan Örnek, öğrenci velileri geziye katılan öğrenciler öğretmen ve bağlı bulundukları okul müdürleri katıldı. Öğrencilerin 25 Nisan tarihinde Malatya dönmüş olacakları bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 416
Bu Ay : 1984
Toplam : 1984

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom