Bosch'un Akıllı I-DOS'u Malatya'da!

Bosch I-DOS Lekesiz Temizlik Türkiye turu devam ediyor. 7-8 Nisanda Malatya'ya gelecekler. Peki nedir I-DOS?

Bosch'un Akıllı I-DOS'u Malatya'da! Malatya Yaşam-Sağlık

Bosch’un yepyeni Ecologixx 8 I-DOS çamaşır makinesini tüketicilerle buluşturmak amacıyla Türkiye’nin 29 ilinde Unilever işbirliğiyle düzenlediği “I-DOS Lekesiz Temizlik” turnesi 7-8 Nisan tarihlerinde Malatya’ya geliyor.

I-DOS Akıllı Otomatik Dozaj Sistemi sayesinde deterjan çekmecesine bir kez konan yaklaşık 1,3 litre ultra konsantre sıvı deterjan ve 0,5 litre yumuşatıcı ile bir daha deterjan çekmecesini açmaya gerek kalmadan 40 yıkama yapabiliyor.

Bosch I-DOS, makinenin deterjan çekmecesinin içindeki sıvı deterjan ve yumuşatıcı için ayrılmış olan özel bölümlere 0,5 lt yumuşatıcı ve 1,3 lt ultra konsantre sıvı deterjanı doldurduktan sonra 40 yıkama yapıyor. Ayrıca, kirlendiği için deterjan gözünü çıkarıp yıkama derdini de ortadan kaldırıyor. Akıllı Otomatik Dozaj Sistemi, hem doğa hem de aile bütçesi dostu. Bu sistem sayesinde Bosch Ecologixx 8 I-DOS, yıllık ortalama 7.062 litre su ve 11 litre deterjan tasarrufunun yanı sıra A enerji sınıfından %30 daha az enerji kullandığından elektrikten de büyük oranda tasarruf sağlıyor.

Malatya’lı hanımlar da aktivite çerçevesinde Bosch bayilerinin önünde kurulacak stantlarda, yepyeni Bosch Ecologixx 8 I-DOS çamaşır makinesini bizzat test ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 268
Bu Ay : 2812
Toplam : 2812

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom