Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret

Kerem Yıldırım, Mustafa Şahin, Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesini ziyaret ederek, Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret Malatya Eğitim

 Ziyarette konuşan Yıldırım, "1960 ve 1970'lı yılların dar kalıplı sendikacılık anlayışına kıran bir yapıya sahibiz. Bu anlayışla 1960'ların,1970'lerin ve 1980'lerin anlayışında, sokağa çıkmak, polisi taşlamak, bankaları taşlamak gibi sadece böyle muhalefet olsun diye yapılan bir sendikacılık anlayışı vardı. Ama biz bunu genişleterek, geniş bir alana yaydık. Buna hizmet sendikacılığını, akademik sendikacılığı ve sosyal yönünde buna katarak kendimizi yeniledik. Bu nedenle şuanda biz Türkiye'de 180 bin Eğitim-Bir-Sen üyesi ve 440 bini aşan Memursen üyesi ile ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Bütün bunları yaparken, siyasilerimizle, siyasi partilerle diyalogumuzu iyi tutmaya gayret ediyoruz" ifadelerini kaydetti.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Mustafa Şahin, Eğitim-Bir-Sen'in sendikacılığı ilkeli bir şekilde sürdürdüğünü ifade ederek, Eğitim-Bir-Sen'in eğitim sektöründe yükselen çıtayı daha iyi bir noktaya getireceğine inandığını söyledi. Şahin, Eğitim-Bir-Sen'den gelen talepleri her zaman dikkate aldıklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 729
Bu Ay : 4527
Toplam : 4527

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom