Güçlü Halk Desteği Sağlayacağım

Ak Parti Malatya aday adaylarından Dr.Yalçın: Güçlü halk desteği sağlamak için aday oldum.

Güçlü Halk Desteği Sağlayacağım Malatya Siyaset
Malatya Son Söz Gazetesinde çıkan habere göre aday adaylarından Dr. Ali yalçın iddialarını yeniledi.İşte haberin ayrıntıları;
 
Malatya AK Parti milletvekili aday adayı Doktor Ali Yalçın, 12 Haziran genel seçim öncesi çalışmaları kapsamında Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş’ı ziyaret etti, Yalçın, güçlü halk desteği sağlamak amacıyla aday adayı oyduğunu söyledi.
 
Doktor Yalçın, Malatya’dan güçlü bir temsille coşkulu bir halk desteği sağlayarak oy kullanım oranını arttırmak, AK Parti’nin ülke genelindeki oylarını yüzde 50’nin üzerine çıkarmak için milletvekili aday adayı olduğunu belirtti.
 
Ülkedeki değişim ve dönüşüm rüzgarının büyük bir umut oluşturduğunu,   halk iradesinin güçlü temsille buluşması halinde Malatya’da tüm vekillerin AK Parti’den olmasının mümkün olduğunu belirten Yalçın, alışılmışın dışında bir başarıyı sağlamak için Malatya siyasetine katkıya hazır olduğunu kaydetti.
 
 Bayram Polatbaş ise,  Doktor Ali Yalçın’ın Malatya kamuoyunca yakından tanınan bir isim olduğunu vurgulayarak, “Hem doktor hem de kayısı üreticisi olan Yalçın’a aday adaylık sürecinde Rışvan Aşireti’nin desteğini de arkasına alarak büyük bir başarı sağlamıştır, bizi ziyaret ettiği için kendisine teşekkür ediyorum” dedi. 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 25
Bu Ay : 1607
Toplam : 1607

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom