Eleştiriler yersiz!..

Ak Parti Malatya İl Başkanı Şahin, aylık toplantılarının sonuncusunu İnönü Üniversitesi'nde gerçekleştirmeleri sonrası yapılan eleştirilere cevap verdi.

Eleştiriler yersiz!.. Malatya Haber

Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz'ü ziyaretleri öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Şahin, "Kesinlikle eleştirilere katılmıyorum. Üniversiteler bildiğiniz gibi şu ana kadar kamusal alan diye bir önceki idare döneminde halkla kesinlikle buluşmayan bir anlayış taşıyordu. Ona da biz saygı duyuyoruz. Ama şu anda üniversitesi halkla buluşturmaya çalışan bir ekibin var olduğuna şahit olduk. Kaldı ki, biz burada siyasi partilerle ilgili bir toplantı yapmayı düşünmedik. Gerçekleştirilen program, yerel yönetimlerle ilgili belediye başkanlarının bir araya gelerek, aylık gerçekleştirdiği olağan bir toplantıdır. Cumartesi günü yapılan toplantıya Yaygın Belediye Başkanımız ev sahipliği yapacaklarını iletmişlerdi. Ancak toplantı için kendi mekanlarının uygun olmadığını ve taziye olduğunu bu nedenle kendi bölgelerine yakın olan İnönü Üniversitesi Havuzbaşı'na bizleri davet etti. Orada siyasi bir toplantıdan ziyade, istişare içinde olduğumuz bir yemekti.

Ayrıca, üniversite sınırları içinde yer alan
Havuzbaşı'nın halka açık olduğunu, özel işletmecilerin elinde olduğunu ve üniversite ile yakından veya uzaktan bir alakasının olmadığını öğrendik. Onun için siyasi polemiklere meydan verecek açıklamaların yapılmasını ben şahsen uygun görmüyorum. Havuzbaşı'ndan herkesin istifade ettiği gibi arkadaşlarımız da istifade etmişlerdir. Burada siyasi polemiğe meydan verecek bir konunun olduğuna ihtimal vermiyorum. Başka bir grubun isteyip de, verilmeyen bir bölge olsaydı, dediklerine katılırdık. Ama şuanda herkes oradaki imkanlardan faydalanma şansına sahiptir" dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 25
Bu Ay : 4391
Toplam : 4391

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom