10 Şubat Gündemi

Türkiye, Malatya Gündemi

10 Şubat Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 12.30'da Sırbistan Büyükelçisi Duşan Spasojeviç'i kabul edecek, saat 18.00'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Çankaya Köşkü'nde görüşecek

TBMM Gündemi:
- TBMM Genel Kurulu Saat 13.00
Dışişleri Komisyonu Toplantısı Saat 10.30
- Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu'nda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı'nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Teklifi görüşülecek Saat 10.30

Başbakan Erdoğan'ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 11.30'da yeni seçilen Sayıştay üyelerini Başbakanlık Merkez Bina'da kabul edecek, saat 13.00'de Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'i kabul edecek, saat 18.30'da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Çankaya Köşkü'nde görüşecek

Bakanların faaliyetleri
- Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Bursa'da çeşitli temaslarda bulunacak. Saat 09:30'da Merinos'ta ARGE proje pazarını ziyaret edecek olan Çağlayan, saat 12:00'de Uludağ İhracatçılar Birliğinin tekstil toplantısına katılacak. Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, saat 12.30'da ise AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın ile Merinos'ta basın toplantısı düzenleyecek.
- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, saat 11.00 de Alanya Yat Limanı açılış törenine katılacak.
- Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Okan Üniversitesi'nde saat 11.00'de bir programa katılacak.
- Kırsal alanda ekonomik ve sosyal gelişmeyi sağlamak amacıyla Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı işbirliğince hazırlanan Kırsal Kalkınma Planı (2010-2013), saat 10.00'da Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz ile Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker'in katılacağı törenle kamuoyuna tanıtılacak
- Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, saat 13.00'de Sincan Et ve Balık Kurumu Kombinası'nda incelemelerde bulunacak ve ardından Et ve Balık Kurumu'nun yeni Pazarlama Stratejisine ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 13.45'de Amerika Birleşik Devletleri Ankara Büyükelçisi Francis J. Ricciardone'yi makamında kabul edecek.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, saat 13.45'de Ankara'nın Polatlı İlçesinde pazar yerini ziyaret edecek, saat 14.00'de esnafı ziyaret edecek, saat 14.30'da Güldeste Konak Düğün Salonu'nda partililerle bir araya gelecek, saat 14.45'de partililere seslenecek.
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 11.00'de CHP Gençlik Kolları Genel Başkanlığı'nca parti genel merkezinde düzenlenecek partiye katılım töreninde konuşacak.
- Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Denizli İl Teşkilatı'nı saat 15.00 de ziyaret edip daha sonra esnafı ziyaret edecek.
- DSP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Erçelebi, saat 11.00 de
basın toplantısı düzenleyecek
- DSP Genel Başkanı Masum Türker, saat 13.00'de Ankara İl Başkanlığında seçimle ilgili örgüt toplantısına katılacak
- Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, saat 11.00'de Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener'i parti genel merkezinde ziyaret edecek.
- Demokrat Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, saat 13.30'da Balgat Turgut Özal Kampüsü'nde partisinin genel idare kuruluna katılacak.
- BDP Grup Başkanvekili Ayla Akat Ata saat 13.00 de basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- ART Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 26. Ayakkabı Yan Sanayi ve Moda Fuarı, saat 12.00'de KTO-TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi'nde ziyarete açılacak.
- Ankara Üniversitesi ve Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen Çocukların Gözüyle Süt Sığırcılığı konulu resim ve şiir yarışması saat 14.30'da düzenlenecek.
- Tıp Fakülteleri Öğretim Üyeleri Girişimi üyeleri, saat 12.30'da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi önünde basın açıklaması yapacak
- Bursa Osmangazi Belediyesi Yapı kontrol Bürosu ekipleri, bugün (10 Şubat) Soğanlı, Sırameşeler ve Alemdar mahallelerinde tespit edilen 7 kaçak binayı yıkacak.
- Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği'ne bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Bursa Şubesi, Eğitim Bir-Sen'in 19'ncu kuruluş yıldönümünü öğretmen evinde kutlayacak.
- Anadolu Üniversitesi'nde ERASMUS projesi hakkında bilgilendirme toplantısı saat 12.30 da yapılacak.

Ekonomi
----------------------
- ASKON'un düzenlediği İstanbul Vizyonu konulu toplantı, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun katılımıyla saat 09.00'da ASKON'da gerçekleştirilecek.

- Exper'in yeni tablet bilgisayarı EasyPad'i tanıtacağı toplantı, 09.30'da Sakıp Sabancı Müzesi The Seed'de gerçekleştirilecek.

- İstanbul Shopping Fest bilgilendirme toplantısı, 10.00'da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

- Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın 2010 yılını değerlendireceği ve 2011'e ilişkin öngörülerini paylaşacağı toplantı, 10.30'da TSKB Fındıklı tesislerinde gerçekleştirilecek.

- Vodafone'un kendi markasını taşıyan telefonunu tanıtacağı toplantı, 10.30'da 360'da gerçekleştirilecek.

- İTO'nun düzenlediği "Çeşitlilikte Birlik' temalı İsanbul fotoğraf sergisinin açılışı, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş'ın katılımıyla 11.00'de Yeni Cami Hünkar Kasrı'nda gerçekleştirilecek.

- İTO Şubat ayı meclis toplantısı saat 13.30'da gerçekleştirilecek.

- Otelpuan Ödülleri'nin sahiplerini bulacağı tören, saat 18.30'da Four Seasons Hotel'de gerçekleştirilecek.

- 15. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP'ta başlayacak.

Spor
-----------------
- Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve TFF Başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ile Servet Yardımcı, kamuoyunun gündemindeki konulara ilişkin saat 10.30'da Mövenpick Otel'de basın toplantısı düzenleyecek.
- Beşiktaş, Ankaragücü maçının hazırlıklarına saat 10.30'da basına kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.
- Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, saat 18.30'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı bir antrenman yapacak.
- Fenerbahçe, saat 18.00'de basına açık yapacağı antrenmanla Kayserispor maçının hazırlıklarına devam edecek.
- Antalya'da, Denizlispor Akhisar Belediyespor maçı hazırlıkları takip edilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 388
Bu Ay : 6368
Toplam : 6368

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom