Ahmet Çakır'ın Açıklaması

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya ile bütünleşmiş bir takım oluşturmak istediklerini ve Yeni Malatyaspor'un emin adımlarla bunu gerçekleştirdiğini söyledi.

Ahmet Çakır'ın Açıklaması Malatya Spor

Çakır, iyi bir takım oluştuğuna dikkat çekerek, "Takım son oynadığı gerek kupa gerekse lig maçlarında çok iyi bir performans sergileyerek, güzel galibiyetler alıyor. Bunlar tesadüfi galibiyetler değil. Gerçekten baktığımızda iyi bir takım oluştuğunu görüyoruz. Çok kabiliyetli futbolcularımız var. Bu futbolcularımız artık bir takım oyunu oynamaya başladı. Ama şunu söylemek gerekirse, futbol uzun soluklu bir iş. Sabırlı olmak gerekiyor. Bizim amacımız saman alevi gibi başarılar ve galibiyetler istemiyoruz.

Köklü ve oturmuş bir Yeni Malatyaspor istiyoruz. Alt yapısıyla, yönetimiyle, tüzüğüyle, idaresiyle ve seyircisiyle bütünleşmiş, Malatya ile bütünleşmiş bir takım istiyoruz. Bu doğrultuda da takım emin adımlarla gittiğini görüyorum. Buda bizi sevindiriyor. Bir Fenerbahçe galibiyeti, takımımızı Türkiye'nin gündemine getirdi ve bütün spor camiası futbolun ötesinde Malatya'nın konuşulmasına vesile oldu. Bunlar güzel şeyler. Artık başarılı bir takım ortaya çıkıyor" dedi.

Fenerbahçe karşılaşmasının Malatya'nın takıma sahip çıkması adına dönüm maçı olduğunu ifade eden Çakır, "Ben bundan sonraki süreçte seyircilerimizin ve sporseverlerin Yeni Malatyaspor'u yalnız bırakmayacakları kanaatindeyim. Bütün herkesi takıma sahip çıkmaya ve maçları izlemeye davet ediyorum" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 77
Bu Ay : 7200
Toplam : 11949

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom