Malatya Platformu'na Mesaj Yaz

Doğrulama Kodu
Malatya Platformu - Mesajlar

Omegatez @Firmam Onaylanmadı

06 Eylül 2017 13:00

Omegatez için firmamızı ekledik ancak onaylanmadı

Editör Notu: Firmanız İstanbulda olduğundan eklenmedi. Malatya Firma Rehberi'ne sadece Malatya'da yer alan firmalar eklenebiliyor.

Özlem @Tozdan Uyuyamıyoruz.

31 Ağustos 2017 13:53

Yeşilyurt Belediyesi çalışmıyor. Evimin önünde yapılan yol çalışması nedeni ile toz bulutunun içinde kaldık günlerdir nefes alamıyoruz annem ve ben astım hastasıyız uyuyamıyoruz tozdan artık sulama çalışması yapılmıyor, çok rahatsızız lütfen ilgilenin artık!

Mehmet Bey @İlaçlama Yapılmıyor!

22 Ağustos 2017 00:33

Malatya Belediyesi yaptığı kanal çalışması yüzünden sinekler çoğaldı. İlaçlama hiç yapılmıyor, geceleri sinekten kaşıntıdan yatamıyoruz. Bu nasıl Büyükşehir Belediyesi anlamış değilim. Diğer mevkileri bilmem ama Yeşilyurt merkez ilçede bulunan Konak yol ayrımından başlanarak, Kuyuönü Mezarlığının arkasındaki yol boyuna kadar acilen ilaçlanmalıdır.

Hatice Hanım @Arapgir'de Su Kesintisi

16 Ağustos 2017 14:03

Malatya'nın Arapgir İlçesi'nden yazmaktayım. Her tarafta kaynaklar bulunmasına rağmen su sıkıntısı çekmekteyiz. Ben çalışan bir bayanım ve hafta sonu işlerim oluyor her bayan gibi, fakat sular kesik. Temizlik yapamıyoruz, içme suyumuz bile olmuyor, çünkü sabahtan kesiliyor sularımız... Gerekçe ise su toprağa karışıyor. Bunun cezasını yaz günü susuz kalarak biz Arapgir Halkı çekiyoruz. Yapılan hiçbir şey yok. Yetkililer bizim alanımıza girmiyor deyip kenara çekiliyor. Şu yaz günü su ve kırık hatlara bir çare bulunsun artık. Her şey suyla, köylünün bostanı pekmezi, ağaçları, cevizi elması. Su yok, ürün yok. Bir yaz boşuna emek harca, el alemin keyfi gelsin ki su gelsin, boru tamir edilsin... Yazık çok yazık. Vergi alınacak olsa söke söke alan devlet çöpe, atık su bedeline kat kat alıyor, olmayan suya bir de fatura kesiyorlar. Hakkımızı helal etmiyoruz. Yetkili diye işini yapanlar gelsin artık işinin başına

Mustafa @Su Patlağı!

15 Ağustos 2017 21:05

İşte bu kadar terbiyesizlik olmaz saat 1'den itibaren kesildi ve su daha açılmadı saat şu an 22:00. Küçük öğrencilerin eline verip su borularını patlatmışlar işte Malatya Belediyesi'nin bu hali bir de oy veriyoruz. Vay halimize.

Oya @Sivrisinek

15 Ağustos 2017 08:13

Malatya Karakavak'ta günlerdir ilaçlama yapılmadığı için sivrisineklerden uyuyamıyorum.

Betül @Malatya Büyükşehir Belediyesi Çöp Konteyneri Kokuyor!

15 Ağustos 2017 10:33

Malatya Turgut Özal Mah. Gülümser Caddesi Nabi Sokakta evimizin içi çöp kokuyor, mahalle çöp konteynırları belediye tarafından ilaçlanıp temizlenmediği için evimizin içinde kokudan duramıyoruz. Bütün çöp konteynırlarında bu problem mevcut. İlgililerden yardım istiyoruz.

Ramazan @Bey

04 Ağustos 2017 11:12

Ne mutlu belediyeye ki otobüsler yine miting günü ücretsiz!

Mehmet Akif @Tecde Yolu Kavşakları

20 Temmuz 2017 08:57

Kuyuönünden başlayan Fahri kayahan kavşağı ve Tecde Ziraatin ordaki kavşakta trafik ışıkları berbat durumda. Araçla gelirken önce eryamanın önünde epey bekliyorsun. Fahri kayahandan gelen araçlara ve yeşilyurt yolundan gelen araçlara aynı süre tanınmış. Bir tarafta bir, diğer tarafta bir kuyruk dolusu araba var. Ardından yeşil yanıyor ve araç doluluğundan en fazla 40 km/h ile gidiyorsun sonra haydaa fahri kayahanda bir o kadar da orda bekliyorsun. Neyse ordan da yeşili alıyorsun daha iki adım gitmeden aynı kavşakta tekrar kırmızıya yakalanıyorsun. Bu kadar da olmaz yani. En az 10 kere aradım Malatya Belediyesi Sinyalizasyonu. Bir Allahın kulu açmaz mı telefonu. Sayın Belediye başkanım burdan şikayette bulunuyorum. Abartıyorsun diyenlere buyrun cevabım. Yolu da gidenler biliyor. Malatya Belediyesi Sinyalizasyon Tel: 0422 377 14 43 - 1443 (Dahili)

Mehmet Ulaş @Bozuk Yollar

16 Temmuz 2017 14:39

Malatya Belediyesi her ne hikmetse seçimler yaklaşınca yolları yapıyor.

Hamdi @Siteniz

12 Temmuz 2017 10:37

Sitenizin yeni tasarımı hayırlı olsun. Takip ettiğimiz malatya sitelerinden birisiniz. Başarılar dileriz.

Malatyalı @Malatyalı Yazarlar

07 Temmuz 2017 15:40

Benim gördüğüm en zengin yazar kadrosu sizde ve kaliteli yazılar çıkıyor. Devam etmesi temennisiyle.

Admin @Malatya Platformu

04 Temmuz 2017 17:05

Malatya Platformumuz hayırlı olsun. Malatya yada sitemizle ile ilgili her türlü istek, öneri, sıkıntılarınızı buradan kamuoyuna duyurabilirsiniz.

NAZIM @Tek Taraflılık

04 Temmuz 2017 :

Bir malatyalı olarak malesef tek düzelikten,tek taraflıktan öteye gidemiyorsunuz her haberden biri Ak parti.

Editör Notu: Biz Malatyam.com olarak herkese eşit mesafedeyiz.

Serkan Yılmaz @Ankaradan selamlar

04 Temmuz 2017 :

Selam.. Başkentten Malatya çok uzak olmasa da aylardır işlerim dolayısıyla uzağım. Malatya'nın büyükşehir olmasına çok seviniyoruz. İnşallah bu durum Malatya'nın gelişmine büyük katkı sağlar. Selam ve dua ile.

Editör Notu: Teşekkürler inşallah hizmet anlayışı olarak da büyüyecektir.

Faruk @Siteniz hayırlı olsun...

04 Temmuz 2017 :

Yeni web siteniz güzel olmuş. Hayırlı olsun. Daha zengin bir içerikle yayınlarınıza devam etmenizi umuyorum. Okur hattı ve yorum özelliğini açmanıza da çok memnun oldum şahsen. hayırlı olsun...

Abuzer Yalçın @Yeni Tasarımımız ve Okur Hattı

04 Temmuz 2017 :

Merhaba sevgili Malatyam.com okurları. Web sitemiz bugün yeni arayüzü ve yeni özellikleriyle yayına başladı. Artık çok daha güçlü ve zengin bir altyapı ile hizmetinizde olacağız. Yeni tasarım ile birlikte Okur Hattı'nı da devreye aldık. Artık Malatya ve Türkiye gündemine dair görüş ve şikayetlerinizi Okur Hattımız aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Hayırlı olmasını diliyoruz.

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 86
Bu Ay : 13510
Toplam : 58882

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom