Malatya Platformu'na Mesaj Yaz

Doğrulama Kodu
Malatya Platformu - Mesajlar

ali ünver @Tebrikler

28 Ekim 2018 20:37

Çok kaliteli bir haber sitesi sürekli takip ediyorum

Şaban ÜNVER @Sağlık herşeyden önemli...

29 Kasım 2017 15:36

Bu mesajı Hemofili A Faktör VIII hastası biricik yeğenim Abdulvahid için yazıyorum. Malatyamcom yönetiminin bu kampanyayı dikkate alıp bir defa haber olarak paylaşması büyük katkı sağlayacaktır. Ayrıca değerli okurlarından isteğim başlatmış olduğumuz kampanyaya bir dakikanızı ayırıp imzalamanız. Kampanyamızın maddi olarak hiçbir beklentisi bulunmamaktadır. Sesimizi duyurmak için lütfen destek olun. İlgili link; https://www.change.org/p/sağlık-bakanlığı-geleceğim-için-ilacımı-istiyorum-abdulvahid-şimşek-e-umut-ol

Kireçlioğulları @Beydağı Turizm Dinlenme Tesisleri.

11 Kasım 2017 00:23

Ankara Malatya arasında seyahatlerde mola verdiğiniz dinlenme tesislerini biraz daha özenle seçerseniz memnun oluruz. Mavi kent dinlenme tesisi kadar pis ve saygısız bir dinlenme tesisi tanımıyorum. Firmanıza yakışmıyor.

Çiğdem @Anadolu Jet Malatya Ankara Arası  Sürekli Rötar Yapıyor!

29 Ekim 2017 23:29

Sürekli Anadolu Jet Malatya Ankara arası sürekli rötar yapmasından sabahın köründe ve gecenin köründe sefer olmasından bıktık!

Emre Malatya @Motaş'ın Halka Verdiği Değer!

21 Ekim 2017 11:09

MOTAŞ'a bağlı, Battalgazi otobüsleri (örn; Bulgurlu hattı) çok kirli olduğundan oturmakta çekiniyorum. Koltuğa eliniz değdiğinde toz içinde kalıyorsunuz. Aynı şekilde, oturduğunuzda önünüzdeki koltuk arkasının kiri ve camların kiri söylenmezse olmaz. İlçede oturduğumuz için hizmetlerden mahrum edilmemiz kabul edilemez.

Fatma @Malatya'da Taksinin Gece Mesaisi Yok

16 Ekim 2017 12:01

Malatya Sıtmapınarı'nda çocuğun ateşi olduğu için 14.10.2017 de saat 12.40' da çokta geç olmamasına rağmen Sümer ve Sağlık taksiyi aradık özellikle sümer taksi ilk aradığımızda açıp taksi gönderiyorum dedi gelmediğinde defalarca aradığımız halde açmadı ve dönüşte yapılmadı. Taksimetre konusundaki hassasiyetlerini keşke böyle durumlarda da gösterseler yazık sağlık taksi ve Sümer taksinin gece mesai yapmadığını anladık.

Murat Sağdıç @Elektrik Direği Yanmıyor

13 Ekim 2017 15:44

Malatya Küçük Mustafa Paşa Mah. Emeksiz Caddesi Şelale sokaktaki elektrik direğinin lambası 1 aydan daha fazladır yanmıyor. Fırat elektriği (aksa) 3 defa aramamıza rağmen halen yapmadılar. Karanlık olduğu için altında her türlü şey oluyor. Aksa Elektrik'i kaç defa aramamız lazım acaba bu sorunun çözülmesi için.

Yaşar @KYK Malatya Arapgir Yurdunda Yemek Ve İnternet Sorunu!

10 Ekim 2017 10:44

Malatya Arapgir KYK yurdunda internet ve yemekhane sorunumuz var. Öğrenciler ne yemek fiyatından memnun ne de yemek dağıtımı yapan görevlilerden.

Esra Baytar @Kemal Tanca Cüzdan Rengi Karardı.

07 Ekim 2017 00:00

Kemal Tanca Malatya Park AVM den aldığım cüzdanı 1 ay kullanmadan dersi kendi kendine karardı ve leke oluştu tekrar cüzdanı mağazaya götürdüm ve birkaç gün sonra yapacakları bir şeyin olmadığını garanti kapsamına girmediği söylemdi. Hem iyi bir marka diye iyi paralar ödüyoruz ama iyi bir müşteri memnuniyeti ve karşılama görmüyoruz cüzdanı bir kaç günde nasıl inceleyip dönüt verdiler anlamış da değilim. Kemal Tanca'dan sattıkları ürünün arkasında durmalarını istiyorum.

Hasan Bey @Sular ne kadr temiz

07 Ekim 2017 13:00

Hastahanelerin acil servisleri sudan kaynaklanan hastalarla dolu. Doktorlar musluklardan su içmeyin diyorlar. MASKİ yetkililerinden açıklama bekliyoruz.

Sadettin @Yol Kazı

06 Ekim 2017 00:00

Yıldıztepe Mah. Yeşilçam sokakta yaklaşık 2 aydır yollar kazıldı ve öylece duruyor. Malatya' da kış erken geliyor belediye kaldırım mı yol mu ne yapacaksa bir an önce karar versin, yoksa yağmur başlarsa cadde çamur deryasına döner belediyemizin bir an önce önlem almasını rica ediyorum.

Mehmet Bey @Su Faturası

30 Eylül 2017 12:04

Malatya Belediyesi 76130 nolu aboneyim. Ağustos döneminde engelli tarifesinde 14 ton suya 128,95 TL fatura gelmiştir, sadece bakım ve onarım ücreti diye 65 TL yazılmıştır diğerlerini de saymıyorum su bedeli 27 TL'dir, benim evimde ne bakım ne de onarım yapılmıştır, halkı bu tür, aslı olmayan şeylerle mağdur etmektedirler, bu haksızlığa dur demenizi ve adaleti sağlamanızı rica ediyoruz.

Sefer Biriçik @Malatya otogarda protesto

27 Eylül 2017 09:38

Malatya belediyesi otogar giriş çıkış paralı yaptığından dolayı titizim firmaları bu durumu protesto amaçlı otogarın dışında kaldırıyorlar kendilerine başarılar dilerim

Omegatez @Firmam Onaylanmadı

06 Eylül 2017 13:00

Omegatez için firmamızı ekledik ancak onaylanmadı

Editör Notu: Firmanız İstanbulda olduğundan eklenmedi. Malatya Firma Rehberi'ne sadece Malatya'da yer alan firmalar eklenebiliyor.

Özlem @Tozdan Uyuyamıyoruz.

31 Ağustos 2017 13:53

Yeşilyurt Belediyesi çalışmıyor. Evimin önünde yapılan yol çalışması nedeni ile toz bulutunun içinde kaldık günlerdir nefes alamıyoruz annem ve ben astım hastasıyız uyuyamıyoruz tozdan artık sulama çalışması yapılmıyor, çok rahatsızız lütfen ilgilenin artık!

Mehmet Bey @İlaçlama Yapılmıyor!

22 Ağustos 2017 00:33

Malatya Belediyesi yaptığı kanal çalışması yüzünden sinekler çoğaldı. İlaçlama hiç yapılmıyor, geceleri sinekten kaşıntıdan yatamıyoruz. Bu nasıl Büyükşehir Belediyesi anlamış değilim. Diğer mevkileri bilmem ama Yeşilyurt merkez ilçede bulunan Konak yol ayrımından başlanarak, Kuyuönü Mezarlığının arkasındaki yol boyuna kadar acilen ilaçlanmalıdır.

Hatice Hanım @Arapgir'de Su Kesintisi

16 Ağustos 2017 14:03

Malatya'nın Arapgir İlçesi'nden yazmaktayım. Her tarafta kaynaklar bulunmasına rağmen su sıkıntısı çekmekteyiz. Ben çalışan bir bayanım ve hafta sonu işlerim oluyor her bayan gibi, fakat sular kesik. Temizlik yapamıyoruz, içme suyumuz bile olmuyor, çünkü sabahtan kesiliyor sularımız... Gerekçe ise su toprağa karışıyor. Bunun cezasını yaz günü susuz kalarak biz Arapgir Halkı çekiyoruz. Yapılan hiçbir şey yok. Yetkililer bizim alanımıza girmiyor deyip kenara çekiliyor. Şu yaz günü su ve kırık hatlara bir çare bulunsun artık. Her şey suyla, köylünün bostanı pekmezi, ağaçları, cevizi elması. Su yok, ürün yok. Bir yaz boşuna emek harca, el alemin keyfi gelsin ki su gelsin, boru tamir edilsin... Yazık çok yazık. Vergi alınacak olsa söke söke alan devlet çöpe, atık su bedeline kat kat alıyor, olmayan suya bir de fatura kesiyorlar. Hakkımızı helal etmiyoruz. Yetkili diye işini yapanlar gelsin artık işinin başına

Mustafa @Su Patlağı!

15 Ağustos 2017 21:05

İşte bu kadar terbiyesizlik olmaz saat 1'den itibaren kesildi ve su daha açılmadı saat şu an 22:00. Küçük öğrencilerin eline verip su borularını patlatmışlar işte Malatya Belediyesi'nin bu hali bir de oy veriyoruz. Vay halimize.

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 671
Bu Ay : 1406
Toplam : 1406

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom