Kadir GÜLTEKİN

Kadir GÜLTEKİN

YİNE R. TAYYİP ERDOĞAN YİNE “VUR ABALININ SIRTINA!!”

YİNE R. TAYYİP ERDOĞAN YİNE “VUR ABALININ SIRTINA!!”

Kadir GÜLTEKİN

 

Çokbilmişler, ustalar, işgüzarlar, densizler, kraldan fazla krallar, münasebetsizler, yine, ağzı olan konuşuyor… Ne olmuş, Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye’nin bir bölümünü “Kürdistan” olarak tanımlayan münasebetsizlere, “Kürdistan istiyorsanız işte orda, varın oraya defolun gidin” demişmiş.

 

 Seçim tarihi yaklaştı, Erdoğan’ın kazanacağı aşağı yukarı belli olmaya başladı. Sancıları tuttu, tansiyonları yükseldi, bazı çevrelerin nevri dönmeye başladı. Yanarım yanarım da, Erdoğan’la beraber olduklarını söyleyip de, hemen dolmuşa binen, hemen sallanmaya başlayan, saf ve biraz da dandik olanlara yanarım. Yeri geldiğinde, Erdoğan’a fazla teveccüh gösteren birine “Tayyip Allah mı oldu, Tayyip hiç hata yapmaz mı” diyerek ustalık edenler, T. Erdoğan sorunlu bir ifade kullanınca, adama söylemedikleri kalmayanlar, haliniz içler acısı…

 Bu ülkede, hava kirliliği olunca, hava kirliliğinden şikayet edenlere, yaşadıkları bölgede trafik sorunu olan insanların, trafikten şikayetçi olanlarına, temizlik işlerinin yapılmadığı bölgelerde, belediyeden şikayetçi olanlara, adaletsizlikten, usulsüzlükten, yolsuzluklardan şikayet edenlere “bu ülkeyi beğenmiyorsanız başka yere, beğendiğiniz yere gidin” diyen birisi ya da birileri varsa ve her kimse ona ve onlara lanet olsun… Devlet, hükümet ve belediyeler halkının huzurunu, rahatını sağlamakla yükümlüdür.

 Devletin bekası, milletin birlik ve beraberliği vatanın bölünmez bütünlüğüne tehdit olanlara, Moskova’ya da, İran’a da, Arabistan’a da ya da beğendiğiniz herhangi bir yere “defolun gidin” demek her dönemde her devlet başkanının, istemeye istemeye söylemesi gereken bir sözdür; bu sözü söyleyen değil, bu sözü söyleyenler ele alınıp incelenmelidir…

 Buldunuz merhametli, sabırlı, uzun soluklu, tahammüllü, yufka yürekli, ağlamasını bilen, gülmesini bilen, insanlarını seven, dostları için kahrolmayı, düşmanları için dimdik ayakta durmasını bilen bir lideri, nankörlük etmeye devam edin, ta ki, kafanız duvara çarpana kadar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 150
Bu Ay : 15198
Toplam : 15198

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom