Kadir GÜLTEKİN

Kadir GÜLTEKİN

ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E GİDEN YOL

ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E, TOPLU İĞNEDEN

İNSANSIZ JET PROJESİNE.. GİDEN YOL

Kadir GÜLTEKİN

 

            Çanakkale’den Afrin’e, toplu iğneden, insansız jet projesine giden yolumuz ve bahtımız açık olsun.

            Toplu iğe bile yapamıyoruz, dediklerini, dediğimiz günleri, hâlâ unutmadım. Unutmadım ama bu sözü kimlerin nasıl ve niçin kullandığını biliyorum. Türkiye’nin, çatal iğne bile yapamadığını, övünerek, dalga geçerek söyleyenler, Türkiye’nin kaymağını yedikleri halde; bu durumun devamından yana olan, vatan haini alçak ve de haysiyetsizler sürüsü idi. Türkiye’nin,  toplu iğne bile yapamadığını üzülerek, kahrolarak söyleyip, bu durumdan en kısa zamanda çıkılması gerektiğini haykıranlar ise vatanperver Türkiye sevdalısı insanlardı. Hasiyetsizler sürüsü bu gün dahi, Türkiye’nin namerde muhtaç olmasından yana ellerinden geleni, arkalarına koymamaya gayret ediyorlar.

            Necmettin Erbakan’ın, attığı fabrika temellerini, traktörlere yükleyip, ortalarda dolaştıranlar, R.Tayyip Erdoğan’a ‘muhtar bile olamaz’ diyenler, Ak Parti, liranın arkasındaki sıfırları kaldırırsa, Taksim meydanında eşekler gibi anıracağını söyleyen, Kemalist, ilerici, çağdaş ve duayen yazarlar, neredesiniz, n’oldu, ne oldu?

            Çağdaş ve ilerici yazar eşek gibi anırdı mı, bilmem ama liranın arkasındaki sıfırlar çoktan kalkmıştı. Erdoğan’a muhtar bile olamaz diyenler, Erdoğan Cumhurbaşkanı bile oldu. Türkiye’nin toplu iğne bile yapamadığını söyleyip, dalga geçen haysiyetsizler, Türkiye, insansız jet projesini uygulamaya koydu, şimdi ne yapacaksınız? Türkiye toplu iğne bile yapamıyor diye, zil takıp oynayanlar, Türkiye savunma sanayi alanında, dünyaya meydan okuyacak duruma geldi, şimdi yüzünüz mü kızaracak, yoksa pişmanlık duyup Türkiye’ye saygı mı duyacaksınız? Benim gönlüm sizlerin pişmanlık duymanızdan yana, ancak siz böyle yapmayacaksınız; niçin diyecek olursanız, biz sizi çok iyi tanıyor ve biliyoruz.

            Peki, ne yapacaksınız? Yapacağınız şey de belli.  Sabah akşam, önünüze kemik atan sahiplerinizle beraber Türkiye’ye ve bu aziz millete düşmanlık etmeye devam edeceksiniz. Bu ülkenin yararlandığınız bütün nimetlerine, nankörlük edip, önünüze atılan kemiklerin karşılığını ödemek için bu ülke ve bu Müslüman millete hainlik etmeye devam edeceksiniz..

            Bilinmelidir ki, bu ülke bundan böyle gerçek sahiplerine emanettir. Bu emaneti bizlere emanet eden şanlı ecdadımızın ruhları, asla ve asla mahsun olmayacaktır. Bu emanet her ne pahansa olursa olsun korunacaktır..

            Allah emekleri boşa çıkarmayacaktır. Buna inandığımız için, bizler hep şöyle deriz: gayret bizden, takdir ve nasip Allah’tandır. Bu topraklar üzerinden semaya yükselen, en samimi, en temiz, en saf ve en içten sâda, Lâ ilahe illallah, ve gene Allahu Ekber sadalarıdır. Bu sadalar, Allah’a ayan beşeriyete beyandır..

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 714
Bu Ay : 5080
Toplam : 5080

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom