Ömer Faruk Öz Esnafları Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Ömer Faruk Öz, Battalgazi ilçesini ziyaret etti.

Ömer Faruk Öz Esnafları Ziyaret Etti Malatya İlçe

Battalgazi ilçesinde esnafları ziyaret eden Öz, daha sonra vatandaşlarla da bir araya geldi. Esnafların ve vatandaşların Kurban Bayramlarını kutlayan Öz, daha sonra Battalgazi İlçe Kaymakamı Abdulmuttalip Aksoy'u makamında ziyaret etti.

Öz, Hanımın Çiftliği Belediyesini de ziyaret etti. Sosyal Yardımlaşma Vakfı'nın başlattığı ve Hanımın Çiftliği Belediyesi'nin yer tahsisinde bulunduğu halı dokuma kursunda da incelemelerde bulundu. Öz, halı dokuyan bayanlarla bir süre sohbet etti. Öz, burada yaptığı konuşmada, "Türkiye Cumhuriyeti'nin bir özelliği demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. Ama Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu günden bugüne kadar bu ülkenin demokrasisi unutulmuş, sadece laik bir devlet gibi algılanmış, sadece devletin laiklik ilkesi baz alınmış, milletin yaşam tarzına müdahale etmekten başka ne yazık ki devlet pek bir işe yaramamış. İlk defa AK Parti Hükümetiyle Türkiye Cumhuriyeti devletinin hem demokratik, hem laik, hem de sosyal bir hukuk devleti olması gerektiğine inanıyoruz.

AK Parti Hükümeti'nin üzerinde durduğu devletimizin sosyal hukuk devleti olmasıdır. Tabi sosyal devlet olurken bazen eleştiriyorlar. Diyorlar ki, "siz sadece veriyorsunuz" sadece vermiyoruz. Hem ihtiyaç sahibi insanlarımızın ihtiyacını gideriyoruz. Hem de ihtiyaç sahibi insanlarımızın meslek edinmesine vesile oluyoruz" dedi.

Öz'e ziyaretleri esnasında İlçe ve Belde belediye başkanlarının yanı sıra partililerde eşlik etti.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 160
Bu Ay : 1728
Toplam : 1728

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom