Yol Açma Çalışmaları Sürüyor

Malatya Belediyesi, Dilek Kasabası yolunu Yaka Mahallesi'ne bağlayacak 600 metre uzunluğunda 25 metre genişliğinde yeni bir bağlantı yolu açıyor.

Yol Açma Çalışmaları Sürüyor Malatya Haber

Yeşiltepe bölgesine giderek çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, devam eden yol açma çalışmasıyla ilgili bilgiler verdi. Hal binası arkasında açılmakta olan yolun, Kuzey Kuşak yolunun da bağlantı yollarından biri olduğunu belirten Başkan Çakır, "2 aylık bir süreden beri burada dolgu çalışması yaptık. Bu yolumuz 600 metre uzunluğunda 25 metre genişliğinde olacak. Yolumuz aynı zamanda Kuzey Kuşak yolunun da bağlantı yollarından biri. Bu yolumuz açıldıktan sonra hal binası başta olmak üzere bu civarda bulunan hizmet grupları sitelerinin trafiği de rahatlamış olacak. Hal binasına giriş çıkışlar daha düzenli hale gelecek. Aynı zamanda Dilek Kasabası yolu ile Yaka Mahallesi'ni de bu yolla birbirine bağlayacağız" dedi.

Yeşiltepe'nin Malatya'nın gelişime açık en güzel semtlerinden biri olduğunu belirten Çakır, Kuzey Kuşak yolu ve bağlantı yollarının açılmasıyla birlikte Yeşiltepe bölgesinin cazibe merkezi haline geleceğini, değerinin daha da artacağını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 176
Bu Ay : 1744
Toplam : 1744

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom