Otobüs Filosuna 8 Takviye

Malatya Belediyesi otobüs filosuna 8 otobüs daha takviye yapılıp, otobüsler törenle teslim alındı.

Otobüs Filosuna 8 Takviye Malatya Güncel

Belediye binası önünde otobüslerin teslim alınması törenine, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, Malatya Belediyesi Otobüs Taşıma A.Ş ( MOTAŞ) Genel Müdürü Hasan Alıcı, OTOKAR Ticari Araçlar Kamu Satışları Birim Yöneticisi İhsan Kars ile bazı daire Müdürleri, Belediye ve MOTAŞ çalışanları katıldı.

Başkan Yardımcısı Fatih Güven, yeni alınan otobüslerden 9 metrelik 5 adet otobüs ve 7 metrelik 1 adet otobüsün özellikle çevre yolu altındaki mahalleler ile kenar mahallelerde hizmet vereceğini, böylelikle bu mahallelerdeki vatandaşlara da eski otobüsler yerine yeni ve konforlu araçlarla hizmet verileceğini söyledi.

Toplam 22 adet yeni otobüs siparişi verdiklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, "Sipariş verdiğimiz 22 adet otobüsten 8 adetini teslim alıyoruz. 8 adet otobüsün 5 adeti 9 metrelik OTOKAR Doruk 215 LE modeli olup, toplam 67 yolcu kapasitelidir ve Malatya sokaklarında bu otobüsler ilk defa kullanılacaktır" dedi.

Fatih Güven'in konuşmasının ardından yeni alınan otobüsler, kurdeleleri kesilerek teslim alındı. Ardından da programa katılanlar otobüsleri gezerek, teknik özellikleri hakkında yetkililerden bilgiler aldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 278
Bu Ay : 17231
Toplam : 25189

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom