Çavuşoğluna Çok Amaçlı Salon

Malatya Merkez Çavuşoğlu Mahallesi'nde Spor Salonu ve Gençlik Merkezi'nin temeli törenle atıldı. 2011 yılında ise 2 yere de Spor Salonu ve Gençlik Merkezi yapacaklarını belirtti.

Çavuşoğluna Çok Amaçlı Salon Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Merkez Çavuşoğlu Mahallesi'nde Spor Salonu ve Gençlik Merkezi'nin temeli törenle atıldı.

Vali Ulvi Saran temel atma töreninde yaptığı konuşmada, buradaki Spor Salonu ve Gençlik Merkezi ile birlikte önümüzdeki günlerde de Tecde Mahallesi'ndeki Spor Salonu ve Gençlik Merkezi'nin temelini atacakaların bildirip, 2011 yılında ise 2 yere de Spor Salonu ve Gençlik Merkezi yapacaklarını belirtti.

Spordaki başarının ancak altyapı ile yakalanabileceğine parmak basan Vali Saran, şehrin muhtelif noktalarına çok amaçlı sportif tesislere ihtiyaç olduğunu görünce harekete geçtiklerini bildirip, "İl Özel İdaresi ve merkezi yönetimin katkılarıyla yapılacak olan Spor Salonu ve Gençlik Merkezi'nin çok amaçlı olarak kullanılacaktır. Burada, gençlerimizin sportif aktivitelerin yapılmadığı zamanlar da sosyal aktivitelerde de kullanılabilecek. Düğün ve toplartılar da yapılacak.

İl Genel Meclisi Naci Şavata ise, birlikte hareket edildiği takdirde güzel şeylerin ortaya çıktığını ifade etti.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami Er de, İl Özel İdaresi'nin kırsaldaki çalışmaların yanı sıra, kültür, eğitim, spor alanında da hizmetler yaptıklarını hatırlatıp, İl Özel İdaresi ve Gençlik Spor Müdürlüğü imkanları ile yapılacak olan Spor Salonu ve Gençlik Merkezi'nin önemini anlattı.

İl Özel İdaresi İnşaat ve Yatırım, Destek Şube Müdürü Süleyman Şahin de, Spor Salonu ve Gençlik Merkezi hakkında teknik bilgileri aktardı.

Çavuşoğlu Mahallesi Muhtarı Mustafa Şahin de, mahallelerine Spor Salonu ve Gençlik Merkezi yapılmasından dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmalardan sonra kurban kesilip, Spor Salonu ve Gençlik Merkezi'nin temeli yetkililer tarafından atıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 542
Bu Ay : 7688
Toplam : 7688

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom