Ankara'da Tarım İl Müdürlüğü Standı

Ankara'da düzenlenen Malatya Günleri'nde Tarım İl Müdürlüğü'nün standının ilgi gördüğü bildirildi.

Ankara'da Tarım İl Müdürlüğü Standı Malatya Ekonomi

 Tarım İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Malatya Valiliği'nce düzenlenen Malatya Tanıtım Günlerinin ilki, Ankara'da Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı. İl Müdürlüğümüz Standı yoğun ilgi gördü. Malatya Tanıtım günleri organizasyonu çerçevesinde Müdürlüğümüz de stand açarak, İlimiz tarımının ve havyancılığının dünü-bugünü ve ileriye dönük hedefleri, uygulanmakta olan projeler ve çalışmalar konusunda ziyaretçilere bilgiler aktarıldı.

Standımızda görsel materyallerin sergilenmesinin yanı sıra 'Kayısının Serüveni' konulu multivizyon gösterisiyle ziyaretçilere görsel bir şölen sunuldu. Ayrıca Bakanlığımız ve İl Müdürlüğümüzce hazırlanan bilgilendirme konulu broşür ve lifletler ziyaretçilere dağıtıldı. Standımızı çok sayıda devlet büyüğümüzün ziyareti ve halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaştı" denildi.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Tarım İl Müdürü Hamit Aygül, "Gerek görsel ve gerekse basılı tanıtım materyallerimizin yoğun ilgi görmesi bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Sayın Valimiz de bu tanıtımın amacına ulaştığını standımızı ziyaretinde belirtmiştir. Bu organizasyonla ilimizin tanıtılmasını sağlayan başta Sayın Valimize, katılımcı tüm kurum ve kuruluşlara ve büyük bir özveriyle çalışan tüm personele bir Malatyalı olarak şükranlarımı arz ederim" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 719
Bu Ay : 2301
Toplam : 2301

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom