Malatya Günleri İstanbul'da da Yapılacak

Malatya'yı Ankara'da tanıtmak amacıyla 7-10 Ekim 2010 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek olan 'Malatya Günleri' etkinliğinin önümüzdeki yıl da İstanbul'da düzenleneceği bildirildi.

Malatya Günleri İstanbul'da da Yapılacak Malatya Haber

Vali Ulvi Saran, Malatya'yı tanıtmak amacıyla Ankara'da düzenlenecek olan 'Malatya Günleri' etkinliğinin önümüzdeki yıl da İstanbul'da yapmayı planladıklmarını anlatıp, tanıtımın önemli olduğuna dikkat çekti.

Bu arada, Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu Başkanlığında bir ekip oluşturan Malatya Belediyesi, yapılan belediye hizmet ve projelerini Ankara'da iyi bir şekilde tanıtmak amacıyla titiz bir çalışma sergiledi.

Belediye şirketleri ile birlikte hizmet ve projelerin tanıtılacağı 'Malatya Günleri' etkinliğinde, 150 m2'ye yakın stand kiralanırken, broşür, dergi ve tanıtım cdlerinin hazırlandığı kaydedildi.

Amaçlarının Malatya'yı il dışında layıkıyla temsil etmek olduğunu söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, "Valiliğimizin organizasyonuyla gerçekleştirilen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için Belediye olarak yoğun bir hazırlık yaptık. Belediye Başkanımız sayın Ahmet Çakır'ın direktifleri doğrultusunda, Belediyemiz iştiraklerinin faaliyetlerini de kapsayan tanıtım standını güzel bir şekilde dizayn ettik. Ayrıca, bu etkinlik vesilesiyle Ankara'daki hemşehrilerimiz Malatya ve Malatyalılar ile buluşma ve hasret giderme imkanı da bulmuş olacaklardır" ifadelerin kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 713
Bu Ay : 5907
Toplam : 5907

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom