142 Akaryakıtlık İstasyon Denetimden Geçti

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın Malatya'da oluşturduğu ekipler tarafından il genelindeki 142 adet akaryakıt istasyonunun denetlendiği belirtildi.

142 Akaryakıtlık İstasyon Denetimden Geçti Malatya Ekonomi

 Sanayi ve Ticaret il Müdürü Bayram Yumrutepe, düzenlediği basın toplantısında, "Sanayi ve Ticaret Bakanlığının uygulaması ile akaryakıt istasyonlarında denetim yapıyoruz. Geçtiğimiz hafta içerisinde 28 Eylül 1 Ekim 2010 tarihleri arasında akaryakıt istasyonlarına yönelik olarak ani denetim yaptık.

Ankara'dan bir ekip ile birlikte Adıyaman, Elazığ, Kahmaramanmaraş, Gaziantep, Diyarbakır İl Sanayi Müdürlüklerinden de ekipler Malatya'ya geldi. Ölçü Aya Memuru ve Ulusal Marker Cihazı ekibi ve ile birlikte toplam 5 ekip oluşturduk. Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığından da ekiplere birer eleman verildi. En uzak ilçeden başlamak üzere akaryakıt istasyonlarında denetim yapıldı. 142 akaryakıt istasyonu denetlendi. Ankara'dan gelen ekipleri, Malatya'daki durumdan memnun olarak ayrıldılar. Malatya'da çok önemli bir olumsuzluk yaşanmadı. Yetki alanımıza giren tüm alanlar denetlendi" dedi.

Yumrutepe, ölçü aletlerinden dolayı 3 işyerine ceza uygulaması yapıldığını, 5 işyerinin de Ulusal Marker'e uygun olmadığını tespit edildiğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 727
Bu Ay : 2309
Toplam : 2309

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom