Malatya'da İtfaiye Haftası

Malatya'da İtfaiye Haftası nedeniyle İtfaiyeciler, Vali Vekili Bilal Bozdemir, Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı ziyaret etti.

Malatya'da İtfaiye Haftası Malatya Haber

İtfaiye Haftası nedeniyle, itfaiye müdürlüğünden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, beraberinde İtfaiye Müdürü Hanifi Acar ve itfaiyecilerle birlikte Vali Vekili Bilal Bozdemir, Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı ziyaret etti.

Vali Vekili Bilal Bozdemir ziyarette yaptığı konuşmasında, "İtfaiyecilik mesleği çok tehlikeli bir meslek, ama bir o kadar da güzel bir meslek. Bir insanın canını, malını kurtarmak kadar keyif veren başka bir meslek olabilir mi? Bütün İtfaiye Teşkilatının haftasını kutluyorum. Tabi bu haftalar çok önemli. Çünkü bu gibi haftalarda teşkilatın sorunları öne çıkar ve çözüm yolları aranır" dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır ziyarette yaptığı konuşmada, "İtfaiye Teşkilatımızı daha dinamik hale getirdik. İtfaiyeci sadece yangınlara müdahale etmekle kalmıyor. Sel felaketleri, deprem, trafik kazalarında da halkımızın daima yardımına koşuyor. İtfaiyeciler kendi canı pahasına vatandaşımızın yardımına koşuyor. Vatandaşımızın canını, malını nasıl koruyabiliriz diye gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışıyor.

Malatya İtfaiye Teşkilatımız oldukça başarılı. İtfaiye teşkilatımız hızlı, dinamik, olaylara anında müdahale eden bir yapıda, biz bu yapıyı güçlendirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kaydetti.

Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise, itfaiye teşkilatıyla, emniyet müdürlüğünün ortak amaçlarının insanın canını ve mal güvenliğini sağlamak olduğunu belirterek, "İtfaiye teşkilatımızın haftasını kutluyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 62
Bu Ay : 16198
Toplam : 16198

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom