Ömer Faruk Öz'den Açıklama

Ömer Faruk Öz, CHP Eski Genel Başkanı Baykal'ın referandumun geçmesi ile Türkiye'nin bölüneceği sözünü hatırlatarak, "Türkiye bölünecek diyenlerin partileri bölünüyor" dedi.

Ömer Faruk Öz'den Açıklama Malatya Haber

AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen geleneksel halk gününe nöbetçi milletvekili olarak katılan Öz, burada açıklamalarda bulundu. Öz, "Referandum öncesinde ülkede de çok değişik sıkıntılar yaratmaya çalıştılar. Bunlardan bir tanesi eski CHP genel başkanı Deniz Baykal, bir konuşmasında 'Eğer 12 Eylül'de evet oyu çıkarsa, Türkiye'nin bölüneceğini' söylemişti. Bende o zaman 'Doğru bir tespit, Bölünecek olan CHP'nin kendisi' demiştim. Şuanda CHP çatırdamaya başladı.' MHP taban ile tavan arasında sıkışıp kaldı. Bu ülkede millete rağmen bir şey olamayacağını tüm siyasi partiler anlamış oldu. Arkasına, önüne, yanına milletin kendisini alırsan siyasette de var olursun, her zaman her yerde var olursun. Ama milletin kendisini değil de, yıllardan beri bu ülkenin kaymağını sömüren bir avuç mutlu insanlardan yana saf durursan sonu bu oluyor. Bu referandum genel seçim olmamasına rağmen, AK parti'nin güvenoyu olmasına çevirdi. Çok değişik iftira ve iddialarda bulundu. Ama milletimiz akli selim ile bunlara fırsat vermedi" şeklinde konuştu.

Öz, "Türkiye eskisi gibi olmayacak. Türkiye'de kardeşliğin pekiştiğini göreceksiniz. Yıllardan beri bu ülkenin yarası olan PKK terör örgütü sona erecektir. PKK terör örgütünü kimlerin taşeronu olduğunu görüyorsunuz. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkede terörü bitirecektir. Bazı çalışmalar yapılıyor" dedi.

Öz, halk gününe katılan vatandaşların şikayet ve temennilerini dinledi. Vatandaşların şikayet ve talepleri not alınarak, geri dönüş için vatandaşlara bilgi verileceği kaydedildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 26
Bugün : 834
Bu Ay : 5724
Toplam : 5724

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom