Bir Yardım'da Elazığ Müftülüğünden

Pakistan'da yaşanan sel felaketinin yaraların sarılması için Elazığ İl Müftülüğü'nce toplanan 702 bin liralık yardım Diyanet İşleri Başkanlığı hesabına aktar

Bir Yardım'da Elazığ Müftülüğünden Bölge

Pakistan'da yaşanan sel felaketinin yaraların sarılması için Elazığ İl Müftülüğü'nce toplanan 702 bin liralık yardım Diyanet İşleri Başkanlığı hesabına aktarıldı.

İl Müftüsü Ömer Kocaoğul, yardımlara katkı sağlayan vatandaşlara teşekkür ederek, "Pakistan'da meydana gelen sel felaketinin ardından ülkede önemli sıkıntılar yaşandığını biliyoruz.

Türkiye olarak Pakistan'daki kardeşlerimizin bu acısını azaltmak, yaralarını sarmak amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığı'nda açılan yardım kampanyası kapsamında, Elazığ da 20 ve 29 Ağustos 2010 tarihlerinde cuma namazları sonrasında ve 9 Eylül'deki bayram namazının ardından düzenlenen yardımlar kapsamında toplam 702 bin 459 lira, 440 Euro, 120 dolar ve 40 frank toplandı.

Bu yardımlar Diyanet İşleri Başkanlığı'nca açılan yardım hesap numaralarına yatırılmıştır. Allah insanlara bu tür felaketler bir daha yaşatmaz inşallah" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 849
Bu Ay : 3333
Toplam : 3333

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom