Öz Ve Çakır Muhtarlar Derneğinde

AK Parti Malatya milletvekili ve TBMM İdari Amiri Ömer Faruk Öz ile Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Öz Ve Çakır Muhtarlar Derneğinde Malatya Haber

Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, “AK Parti Malatya milletvekillerimiz her hafta Malatya’ya geliyorlar ve gerek şehirde, gerek ilçelerde gerekse de köylerde vatandaşlarla ilgileniyorlar. Bu çok güzel bir uygulamadır. Özellikle kayısı üreticilerine yapmış olduğunuz katkı Malatya’yı bir Malatya daha yaptı. Çiftçilerimiz ve esnaflarımız sıkıntıdan kurtuldular” dedi.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Eren, “Başkanımız göreve geldiğinden bu yana Malatya’da önemli hizmetler yaptı. Muhtarlarımızla da iyi bir diyalog içerisindeler. Kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Ömer Faruk Öz ise, AK Parti’nin Malatya’ya büyük katkılarda bulunduğu söyledi. Öz, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın Malatya’da güzel hizmetlerde bulunduğunu kaydederek, “Sayın Başkanımız çevre yolunun altının üvey evlat olmadığını gösterdi. Pozitif ayrımcılık ile çevre yolunun altına büyük hizmetler getirdi. Tabi bunun yanında diğer yerleri de ihmal etmeden çalışmalarını sürdürdü” şeklinde konuştu.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır da, çevre yolunun altının gelişmesi adına önemli çalışmalarda bulunduklarını ifade ederek, “Kuzey çevre yolunun 3,5 kilometresini tamamladık. Kaynarca ve Çarmuzu’ya doğru çalışmalar devam ediyor. Orada bir tren üst geçidi olacak. Birde orada büyük bir deremiz var. Oraya da menfez bir köprü yapılacak. Şuan ikisinin projesi çıkartılıyor. İnşallah hızlı bir şekilde önümüzdeki sene sonuna kadar Çarmuzu yoluna kadar getireceğiz. Şuan orada bir şüyu çalışması var” dedi.

Çakır, mahalle muhtarlarıyla iyi bir diyaloglarının olduğunu da belirterek, “Mahallesinin sorunlarını en iyi bilen muhtarlarımızdır. Vatandaşlarımızda bütün sıkıntılarını muhtarlarımıza iletiyor. Bu noktada bizde muhtarlarımızla iyi bir diyalog içerisinde sorunların çözümünü sağlıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 508
Bu Ay : 3152
Toplam : 3152

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom