Malatya'da Resmi Bayramlaşma Töreni

Malatya Valiliği'nin organize ettiği resmi bayramlaşma töreni Öğretmen Evi'nde yapıldı.

Malatya'da Resmi Bayramlaşma Töreni Malatya Haber

 Öğretmen Evi'ndeki törene, Vali Ulvi Saran, 2. Ordu Genel Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Aleaddin Tamer Büyükkantarcıoğlu, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Ömer Faruk Öz, Mücahit Fındıklı, Öznur Çalık ve Mehmet Şahin, CHP Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ile siyasi partilerin temsilcileri, askeri ve mülki erkan, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Bayramlaşma töreninde basın mensuplarına bayram mesajı veren Vali Ulvi Saran, "Tüm İslam aleminin hayırlı ve uğurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum. Bayramlar dargınlıkların giderildiği, kardeşlik ve dayanışma duygularının pekiştiği bir dönemdir. Dolayısıyla huzurlu ve mutlu bir bayrama erişmek toplumumuz ve milletimiz için çok güzel bir duygu. Milletimizin her zaman huzur ve esenlik içerisinde nice bayramlara kavuşmasını, sağlıklı ve mutlu olmalarını diliyorum" dedi.

2. Ordu Genel Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Aleaddin Tamer Büyükkantarcıoğlu ise, "Bayramlar en güzel duyguları birleştiren, örf, adet ve geleneklerimiz gereği ki bu ulus devlet anlayışımızın da bir gereği bir araya geldiğimiz, sevgiyle kucaklaştığımız, dargınlık ve kırgınlıkların yok edildiği, sevginin ortaya çıktığı müstesna günlerdir. Bizde bu müstesna günde aynı heyecanla Türk Silahlı Kuvvetler olarak halkımızla paylaşıyoruz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 522
Bu Ay : 1257
Toplam : 1257

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom