Faruk Öz'den Toptancılar Sitesine Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Ömer Faruk Öz, Gıda Toptancılar Sitesini ziyaret etti.

Faruk Öz'den Toptancılar Sitesine Ziyaret Malatya Haber

Öz, ziyaret kapsamında Toptancılar Sitesi Dernek Başkanı Muzaffer Özkan ve toptancıları ziyaret etti. Öz, burada yaptığı konuşmada, "Bayramdan hemen sonra ülkemizde referandum yapılacak ve anayasa değişikliğiyle ilgili hazırlamış olduğumuz ve TBMM tarafından kabul edilen bu milletin ihtiyaçlarına çözüm verebilecek referandum yapılacak. Ülkemizde çok referandum yapıldı ama bunun kadar çarpıtılan, her türlü karalama politikasının yapıldığı bir referandum yaşamadık.

Muhalefet partileri ne yazık ki, anayasa değişikliğinin içeriğine girmek yerine, sanki AK Parti'nin güven oylaması havasına sokarak, millet için hazırlanan bu anayasa değişikliğinin, milletin sorunlarına çözüm üretme değil de AK Parti'nin sorunlarına çözüm üretme olarak lanse etmeye çalışıyorlar. Dolayısıyla milletin kafasında soru işaretleri bırakmaya çalışıyorlar. Ama şunu belirteyim ki, Malatya halkının ufku geniş. Kimine, neyin, ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyor. Ve şuanda görüyoruz ki, Malatya'da yüzde 80'leri bulan bir evet var. Bu AK Parti'nin oyu değil. Demek ki, diğer partilerin seçmenleri de referandumda evet oyu kullanacak. Bu oyları AK Parti aldı diye ortalıkta dolaşmayacağız, millet bunu verdi. Biz dolaşıyoruz ve referandumdaki maddeleri herkesin okuması gerektiğini ve imtiyazlı bir sınıf üretilmediğini, hiçbir siyasi kesime ayrılacak getirmediği görülecektir.

Bizim yaptığımız anayasada imtiyazlı olan bir kesim var. Bunlar, şehit ailelerimiz, dul ve yetimlerimiz, kadınlarımız, çocuklarımız ve özürlülerimizdir. Muhalefetin dediği gibi yargıyı siyasetleştirme diye bir şey yok. Vallahi yalan. Bir Yargıtay üyesi terörist başından medet umuyor. Evet, oyu çıkmasın diye. AK Parti'nin yargıyı arka bahçe yapma gibi bir derdi yok, olamazda. Biz yargıyı siyasallaştırmıyoruz. Yargının daha tarafsız ve bağımsız olması ve demokratikleşmesi noktasında gayret sarf ediyorlar. 

Toptancılar Sitesi Dernek Başkanı Muzaffer Özkan ise daha çağdaş, daha güzel ve daha iyi bir gelecek için evet oyu kullanacaklarını söyledi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 383
Bu Ay : 901
Toplam : 901

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom