Fuat Ölmeztoprak'tan Doğanşehir'e Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekilli Fuat Ölmeztoprak, referandum çalışmaları kapsamında Doğanşehir ilçesini ziyaret etti.

Fuat Ölmeztoprak'tan Doğanşehir'e Ziyaret Malatya İlçe

Milletvekili Ölmeztoprak'ın ilçe ziyaretine, AK Parti ilçe başkanı Zekeriya Demirtaş, Söğüt belediye başkanı Mesut Sülü, Polat belediye başkanı Hasan Orman, Sürgü belediye başkanı Faruk Taşdemir, Kurucaova belediye başkanı Mehmet Karakaş, il genel meclis üyeleri Abdurrahman Doğan, Mustafa Demirtaş ve bazı partililer katıldı.

Milletvekili Ölmeztoprak ve beraberindekiler, önce ilçe kaymakamlığı ve AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Barbaros Boran'a yeni görev yerinde başarılar dileyen ve Doğanşehir ilçesinde devam eden çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Ölmeztoprak, Doğanşehir ilçesinin karayolu alanında yaşanan sıkıntıyı azaltan ve ilçenin Doğanşehir Söğüt Elmalı Gövdeli güzergahından Adıyaman Gölbaşı ve Kahramanmaraş Nurhak`a açılan alternatif bağlantı yol güzergahında Elmalı ile Söğüt arasındaki bölümün yol açılması ve standartlarının yükseltilmesi çalışmalarının bittiğini belirtti.

Doğanşehir ilçesinin küçük sanayi sitesi inşaatının ikinci etap blok çalışmalarının devam ettiğini ve 2012 yılının ekim ayında faaliyete geçeceğini belirten Ölmeztoprak, Doğanşehir'de 1984 yılında kurulan küçük sanayi sitesi projesinin yıllarca tozlu raflarda kaldığını, AK Parti hükümeti sayesinde tozlu raflardan çıkarılarak hayata geçirildiğini, 2009 yılının eylül ayında temelinin atıldığını bildirdi.
Ziyaret ettiği yerlerde 12 Eylül'de yapılacak olan yeni anayasa referandumuyla ilgili de konuşan milletvekili Ölmeztoprak, "Türkiye' de yaşayan yavrularımızın geleceği, daha sağlıklı olacak, teminat altına alınacaktır. Onun içindir ki, bu ülkede yaşayan herkese biz Yunus' un ifadesi ile yaklaşıyoruz, Yaratılanı severiz, yaratandan ötürü. Rengi, dini, dili, mezhebi ne olursa olsun, herkesi seviyoruz, herkesin yücelmesini istiyoruz.12 Eylül günü evet dediğimizde demokrasi bayramı yaşayacağız ve Ramazan ayını yaşıyoruz, 12 Eylül' de aynı zamanda Ramazan bayramını yaşayacağız, iki bayramı birden 12 Eylül tarihinde Türkiye yaşayacak ve bunu da siz yaşatacaksınız " ifadelerini kullandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 945
Bu Ay : 3429
Toplam : 3429

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom