5 Eylül 2010

Dünya, Türkiye, Malatya Gündemi

5 Eylül 2010 Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı
- IRCICA (İslâm Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi)'nin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde ve katılımıyla saat 11.00 de gerçekleştireceği Kur'ân-ı Kerîm'in Nuzûlünün 1400. Yılı Uluslararası Kutlama Programı, İstanbul Grand Cevahir Otel'de yapılacak. Açılışa IRCICA üyesi 57 ülkeden bakanlar, Diyanet İşleri Başkanları, Kurum Başkanları, Müslüman toplulukların temsilcileri, uzmanlar, araştırmacılar, İslam ülkelerinin Ankara'daki büyükelçileri ile İstanbul konsolosları da hazır bulunacaklar

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Paul David Hewson (Bono)'yu Dolmabahçe Ofiste saat 13.30 da kabul edecek. Başbakan Erdoğan, Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı'nda saat 15.00 de halka hitap edecek. Başbakan Erdoğan, Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı iftarına 19.41 de katılacak. Saat 21.00 de Türkiye-Fransa 2010 Fiba Dünya Şampiyonası Eleme Turu Basketbol Maçına katılacak

Bakanların faaliyetleri
- İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Çubuk Kaymakamlığınca verilecek iftarda sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelecek.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 13.00'de Konya Hükümet Meydanı'nda düzenlenecek mitingde halka hitap edecek. Kılıçdaroğlu, saat 17.30'da partisince Ankara'da düzenlenecek mitinglerde konuşacak.

- BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, saat 16.00'da Çubuk ilçesinde partisince düzenlenen mitinge katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, saat 15.00'de 2011 Erkekler Avrupa Voleybol şampiyonası eleme maçlarına katılacak.

- TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, saat 12.30'da Pakistan'da meydana gelen sel felaketi nedeniyle TOBB tarafından düzenlenen yardım kampanyasının sonucunu açıklayacak.

- İnsani Değerler Derneği ve Demokraside Birlik Vakfı, saat 12.00'de "Referandum"la ilgili düşüncelerini açıklamak için basın toplantısı düzenleyecek.

- Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin, saat 11.30'da Dünya gıda savaşları Türkiye'yi nasıl etkileyecek?" konulu bir basın toplantısı düzenleyecek.

- Türkiye Gençlik Birliği, Taksim Meydanında saat 16.00 da "Hayır" yürüyüşü düzenleyecek.

- İHH, Gazze'den getirilen 20 yetim çocuğa Merter Beyzade Restoran'da saat 19.41 de iftar yemeği verecek.

- Fatih Belediyesi Kadir Gecesi Sultan Ahmet Meydanında bulunan Alman Çeşmesinden saat 20.30 da vatandaşlara 10 bin bardak ballı şerbet dağıtacak.

Malatya Gündemi;

Çelikhanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği; trafik kazasında hayatlarını kaybeden Mehmet Tektaş, M. Hanifi Güler, Abuzer Başbuğ ile Mustafa Şahin için mevlit okutacak.

Yer; Malatya Kernek Havuzbaşı,saat: 18.30

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 282
Bu Ay : 1017
Toplam : 1017

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom