Arapgir Gecesi Tekrarlanacak

Aspuzu’da Ramazan Geceleri programında, Arapgir Belediyesinin etkinliği büyük beğeni toplayınca, 6 Eylülde genişletilmiş tekrarı yapılacak.

Arapgir Gecesi Tekrarlanacak Malatya İlçe

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Aspuzu’da Ramazan Geceleri programı Arapgir Belediyesinin etkinliği ile devam etti.  Başkan Cömertoğlu, Arapgir’in tarihi hakkında bilgiler vererek, bu yıl yapılacak olan Arapgir Bağbozumu Şenliği’ne tüm halkı davet etti. Başkan Cömertoğlu’nun konuşmasının ardından Arapgir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Arapgir Gecesi’ yapıldı. Arapgir Müzik Ekibi tarafından muhteşem bir konser verildi. Alanı tıklım tıklım dolduran izleyiciler hoş ve eğlenceli saatler geçirdi. Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve izleyiciler programın sonunda alanda halay çekti.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir Gecesi’nin yoğun istek üzerine 6 Eylül Pazartesi günü tekrar yapılacağını söyledi. Daha kapsamlı bir şekilde organize edilecek programa tüm halkı davet eden Başkan Cömertoğlu, “Arapgir Gecesi çok beğenildi ve tekrarı istendi. İlgiden memnunuz. Malatya halkına ve izleyicilerimize teşekkür ederiz. Program sonunda yoğun bir istek vardı, bir gecede daha yapılması konusunda. Bu yüzden 6 Eylül Pazartesi Günü daha kapsamlı ve daha güzel bir Arapgir Gecesi düzenleyeceğiz.

 Bu arada Arapgir’den kasalarla getirilen üzümler izleyicilere dağıtıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 12
Bu Ay : 7158
Toplam : 7158

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom