Sevdiklerinize Kitap Hediye Edin

21.’si düzenlenen Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’nı ziyaret eden Faruk Öz, kitap hediye etti. Aspuzu’da Ramazan Geceleri programını da, Din Görevlileri Derneği organize etti.

Sevdiklerinize Kitap Hediye Edin Malatya Kültür-Sanat

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından bu yıl 21.’si düzenlenen Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’nı ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili TBMM Başkanlık Üyesi ve TBMM İdari Amiri Ömer Faruk Öz, Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın başlattığı ‘Sevdiklerinize Kitap Hediye Edin’ kampanyası çerçevesinde Abdullah Gül Parkı’nda bulunan vatandaşlara kitap hediye etti.

Milletvekili Ömer Faruk Öz, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Eyüp Sağlam, Kültür Turizm İl Müdürü Derviş Özbay, Erenli Belediye Başkanı İrfan Varol ve Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ile birlikte 21. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’nı gezdiler. Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın başlatmış olduğu bu kampanyanın çok anlamlı olduğunu söyleyen Milletvekili Öz, “Bizde halkımızı çok seviyoruz. O yüzden Kitap Fuarı’nı ziyaret ederek kitaplar aldım. Bu kitapları parkta eğlenmeye gelen vatandaşlarımıza hediye edeceğim. Okumak her şeydir. Kitapsız bir dünya düşünemiyorum. İnsanlarımız daha çok okumalı kitaplarla haşır-neşir olmalıdır” dedi.

21. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’nı ziyaret eden Milletvekili Ömer Faruk Öz’e, hattatla isminin yazıldığı bir belge hediye edildi.

“ŞERBET İÇMEYİ UNUTMAYIN”

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından her akşam saat 22.00’de PTT binası önünde bulunan Nur Çeşmesi’nde akıtılan şerbette içmelerini isteyerek, “Geç kalınmış bir kültürümüzü yeniden hayata geçirildi. Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum. Osmanlı Şerbeti’ni Ramazan Ayı süresince halka ikram edilecek. İftar sonrası vatandaşlara diğer içecekleri bir kenara bırakarak ailesi ile beraber şerbet içmeye davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR,

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından düzenlenen Aspuzu’da Ramazan Geceleri programı devam ediyor. 23.08.2010 Pazartesi gecesini Din Görevlileri Derneği organize etti. Ney Dinletisi ile başlayan program, Abudulkadir Ateş’in konuşmaları ile devam etti. Gecede son olarak Malatya MUSİKİ Derneği bir konser verdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 160
Bu Ay : 2644
Toplam : 2644

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom