Erkan Us'tan Referandum Değerlendirmesi

Erkan Us, dış mihrakların ve bölücü hainlerin kirli oyunlarına alet olan 1960 ve 1980 benzeri darbelerin bir daha olmaması için her Müslüman Türk insanının sandık başına gidip "evet" demesini istedi.

Erkan Us'tan Referandum Değerlendirmesi Malatya Siyaset

Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge başkan Yardımcısı Erkan Us, "Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğünü kabul eden her Müslüman Türk insanının 12 Eylül 2010 günü sandık başında evet demeleri gerektiğini savunuyoruz" dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti'nde, Alperen Ocakları yöneticileriyle birlikte basın açıklaması yapan Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge başkan Yardımcısı Erkan Us, "Günümüze baktığımız zaman dış mihrakların ve bölücü hainlerin kirli oyunlarına alet olup 1960 ve 1980 yıllarında Türk milletinin göz nuru Mehmetçiği kullanarak iki kez halkın iradesine el koymuşlardır.

Bu yolda başta şehid liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve dava arkadaşları canları siperane bu kirli tuzağa Türk milletinin düşmesini engellemek istemiş mücadele etmişlerdir" ifadelerini kullandı.

Şehitlerin kanlarının yerde kalmaması ve askeriyenin bir daha yönetime el koymaması için referandumda evet oyu kullanacaklarını bildiren Us, "Bizler Alperen Ocakları olarak AK Parti iktidarının yanında değil şehitlerimizin yanında olmak için bu ülkeyi bölmeye çalışan her kim olursa olsun yargılanıp cezasını çekmesi için her Alperen mensubunun vatanını milletini seven Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğünü kabul eden her Müslüman Türk insanının 12 Eylül 2010 günü sandık başında evet demeleri gerektiğini savunuyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 604
Bu Ay : 3577
Toplam : 3577

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom