Milletvekilleri Kadar Bakanlar Geliyordu

AK Parti Malatya İl Başkanı Mustafa Şahin, basın toplantısı düzenleyip, gündemdeki konuları değerlendirdi.

Milletvekilleri Kadar Bakanlar Geliyordu Malatya Siyaset

 AK Parti il binası salonunda, parti yönetim kurulu üyeleri Osman Güner ve Hakan Kahtalı ile birlikte basın açıklaması yapan AK Parti Malatya İl Başkanı Mustafa Şahin, Devlet Bakanı Ali Babacan'ın Malatya programıyla ilgili bilgiler verdi. "Eskiden milletvekillerinin geldiği kadar iktidarımız döneminde bakanlar ilimize geliyor" diyen Şahin, Bakan Babacan'ın Cuma öğlene kadar Malatya merkezde ziyaretlerde bulunduktan sonra Darende Zengibar Festivali'ne katılıp ilçede TOKİ'nin yaptıracağı 100 konutun ve Meslek Yüksek Okulu'nun temellerini atacağını bildirdi.

12 Eylül'de yapılacak olan yeni Anayasa referandumuyla ilgili olarak da pazartesi günü tüm parti teşkilatı ve milletvekilleri olarak çalışmalara başlayacaklarını aktaran Mustafa Şahin, "Elimizin değmediği, sesimizin ulaşmadığı yer kalmayacak" ifadelerini kullandı.

Referandum sürecini baltalamak isteyenlerin olduğunu, bunun son örneğinin Hatay Dörtyol'da sergilendiğini, Dörtyol'da 2-3 gün bölgeyi derin güçlerin ve işbirlikçilerin ortalığı karıştırmaya çalıştıklarını ifade eden Şahin, "Ülkemizde hesap vermeyecek merci kalmamalı. Yanlış ve hata yapanlar, ülkeyi sıkıntıya sokanlar hesap vermelidir" şeklinde konuştu.

Bir basın mensubunun geçtiğimiz Aralık ayı sonunda Mavi Tren'in Malatya seferlerinin kaldırıldığı ve hala seferlerin başlamadığıyla ilgili sorusuna karşılık Mustafa Şahin, "Mavi Tren de gelsin, ancak bizler hızlı trenin Malatya'ya gelmesi için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 740
Bu Ay : 2269
Toplam : 2269

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom